Netflix Games, Netflix aboneliği ile oynanabilen mobil oyunları tüm kullanıcılarıyla paylaşmaya devam ediyor. Netflix Games, önceleri sınırlı sayıda oyuna sahipken serüvenine günden güne herkesin kolaylıkla erişebileceği farklı kategoriden yeni oyunlar eklemeyi sürdürüyor. Ocak ayında platforma birçok yeni oyun eklendi. 

strongnetflix yeni mobil oyunlarini acikladistrong

Netflix, Resmi Açıklama Yaptı

Netflix, Netflix Games platformuna mobil oyunlar yüklemeye devam ediyor. Netflix değişiklikleri “Bol ödüllü Valiant Hearts: The Great War’un devamı niteliğindeki Ubisoft oyunu Valiant Hearts: Coming Home, artık sadece Netflix’te. Bu oyunla birlikte, bu ayın başında yayınlanan üç oyun daha Netflix Games koleksiyonuna eklendi: Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge, Narcos: Cartel Wars Unlimited ve Puzzle Gods. Artık aşağıdaki oyunlara ve daha fazlasına Netflix mobil uygulaması üzerinden erişebilirsiniz.” resmi açıklamasıyla duyurdu. 

Valiant Hearts: Coming Home: 

Oyun, 1.Dünya Savaşı devam ederken, iki kardeşin siperden çıkmasını ve birbirini bulmasını konu alıyor. Sevilen macera oyununun devamında yaralılara şifa verip kaosla başa çıkmanız gerekiyor.Ayrıca anonim bir kahraman olarak bulmaca çözebilirsiniz. Oyunun devamında iki kardeşin yolları tekrar kesişecek. Bu mutluluğun yanı sıra kahramanlar Batı Cephesi’nin dehşetini de yaşayacak. Valiant Hearts: Coming Home oyunu,  BAFTA ödüllü Valiant Hearts: The Great War’un devamı niteliğinde ve 1.Dünya Savaşı’nda olağan dışı koşullara maruz kalmış insanların hikayelerini anlatmaya devam ediyor. 

Narcos: Cartel Wars Unlimited:

Popüler dizinin heyecanlı ve bir o kadar da tehlikeli oyununda kartel liderliği rolüne bürünmeniz mümkün. Diziden uyarlanan bu strateji oyununda, imparatorluk kurup, gücünüze güç katabilir ve düşmanlarınızı yok edebilirsiniz.Demir yumrukla liderlik etmek mi yoksa sadakatle saygı toplamak mı?  Bu oyunda karar vermeniz gereken bir şey var: Plata o Plomo?  Diğer bir deyişle: Para mı yoksa kurşun mu?

TMNT: Shredder’s Revenge:

Leonardo, Raphael, Donatello, Michelangelo ve diğer tanıdık dostlarla beraber, 80’lerden ilham almış bu dövüş oyununda Krang ve Shredder’ın şeytani planına engel olmaya çalışacaksınız. Harika grafiklere sahip bu oyunda, Ninja Kaplumbağalar’ın tanıdık mekanlarında, Ninja Kaplumbağalar’ın karakterlerine bürünüp savaşabileceksiniz. Ondan fazla seviyeden oyunda tehlike saçan ninja hamleleriyle ilerlerken, Baxter Stockman veya Triceraton gibi klasik düşmanları da alt edebileceksiniz.

Puzzle Gods:  

Küçük Hades’i yenerek tanrıları kurtaracağınız bu oyun efsanelerden ilham alarak geliştirildi. Elementleri eşleştirerek seviye atlayacağınız oyunda tanrıları kurtaracak olan Küçük Zu’ya arkadaşlarını kurtarmasında yardımcı olmanız gerekiyor.

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir