Ücretli abonelik gerektiren video akış platformu Netflix Türkiye fiyatları zamlandı. 

17 Ocak 2023 tarihi itibariyle Türkiye’de abonelik fiyatlarına bir kez daha zam yapıldı. 

Netflix’in yeni abonelik ücretleri

Netflix, geçtiğimiz Nisan ayı içerisinde aylık abonelik ücretlerine %40 oranında bir zam uygulamıştı. 17 Eylül 2022 tarihi itibarıyla, Netflix abonelik ücretleri Türkiye için bir kez daha güncellendi ve şimdi 17 Ocak 2023 ‘te fiyatlar bir kez daha yükseldi. Yeni temel, standart, özel paket fiyatları gibi paketlerin her birine zam geldi. 

Netflix fiyatı ne kadar oldu?

Netflix’e göre çok daha rekabetçi rakamlarla Türkiye pazarında yerini alan Disney+’a abonelerini kaptıran Netflix, önce Amerika’da sonra Türkiye’de fiyat artışı yaptı. Yüksek fiyatlı aboneliklerinin yanı sıra yeni içerikler sunmaması aboneler tarafından eleştirilirken, Netflix geçtiğimiz Nisan ayında abonelik fiyatlarını yükseltmişti. Şimdi ise yeni bir zam daha geldi. Ocak 2023 itibarıyla Netflix paket fiyatları şu şekilde:

Yeni fiyatEski fiyat
Temel Plan63.99 TL45.99 TL
Standart Plan97.99 TL69.99 TL
Özel Plan130.99 TL93.99 TL

Netflix abonelik ücretlerinin artışına dair herhangi bir açıklama yapılmadı. Zamlı abonelik ücretleri, yeni abone olan kişiler için hemen geçerli olacak. Mevcut üyeler ise fiyat değişikliğinden hemen etkilenmeyecekler. Netflix, konuyla ilgili henüz bir açıklamada bulunmadı.

Uber, görme engelli bireyler için bir adım atıyor

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir