Microsoft Flight Simulator 2024’ün, 12 Kasım’da Xbox ve PC platformlarına gelmesi planlanıyor. Efsanevi serinin bu yeni kısmı, sıcak hava balonları, hava yangın söndürme gibi çok daha fazlasını içerecek. Oyunculara emsalsiz bir uçuş deneyimi sunmayı hedefleyen bu sürüm, büyük yeniliklere sahip.

Microsoft Flight Simulator 2024, Xbox Games Showcase etkinliği esnasında tanıtıldı. Oyunun geliştiricisi Asobo, hava ambulansları, ticari uçuşlar ve hatta hava reklamcılığı gibi farklı yeni uçuş deneyimlerini gösterdi. Gamer’lar tarımsal havacılık ve arama-kurtarma ekiplerinin bir parçası olarak da uçabilme deneyimini yaşayabilecek.

Microsoft Flight Simulator 2024

Asobo, oyuna birçok farklı ve yeni uçak eklemek için çalışıyor. Bu eklemeler arasında sıcak hava balonları ve VIP charter hizmetlerine de yer vermiş vaziyette. Hava yarışı ve paraşütle atlama gibi heyecan verici ekstrem dolu yeni aktiviteler de oyuncuları bekliyor.

Yeni sürüm, hava yangın söndürme ve hava reklamcılığı gibi heyecanlı ve enterasan görevlere de ev sahipliği yapacak. Gamer’lar, farklı uçuş senaryolarıyla birlikte yeteneklerini test edebilecek. Bu özellikler, daha çeşitli daha zengin ve daha farklı bir oyun deneyimi sunmayı amaçlıyor.

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir