Deck Nine Games aracılığıyla geliştirilen Life is Strange: Double Exposure, doğaüstü bir cinayet gizemi oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyun, 29 Ekim 2024’te Xbox Series X|S, PlayStation 5 ve PC için yayınlanacak. Bunun yanı sıra Nintendo Switch’e de gelecek.

İlk Life is Strange Oyunundan Max Caulfield, Double Exposure’da

Oyunda, Caledon Üniversitesi’nde fotoğrafçı sıfatıyla çalışan Max Caulfield, yakın arkadaşı Safi’yi karlar içinde ölü olarak bulur. Cinayeti çözmek ve Safi’yi kurtarmak için Max, kullanmadığı gizli gücü zamanda geri sarma gücünü kullanmaya çalışır.

Max’in hesaba katmadığı bir şey olur. Safi’nin hala hayatta olduğu ve hala tehlikede olduğu paralel bir zaman çizgisine geçiş yapar. Katilin her iki zaman çizgisinde de tekrar saldıracağını fark eden Max, iki paralel zaman çizgisi arasında geçiş yaparak cinayetin önüne geçmelidir.

Life is Strange: Double Exposure, Standart, Deluxe ve Ultimate olmak üzere üç farklı verisyonla satışa çıkacak. Ultimate Edition’ı ön sipariş eden gamer’lar, oyunun tam sürümünden iki hafta önce, 15 Ekim 2024’te 1. ve 2. Bölümlere Gelişmiş Erişim elde edebilecekler.

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir