Karne gününün yaklaşması ile birlikte heyecanlı bir bekleyiş başlamış durumda. JBL, üstün ses deneyimi ile uzun ömürlü hoparlör ve kulaklık modelleri ile yoğun bir okul dönemini geride bırakarak, karne alma heyecanı yaşayan öğrenciler için muhteşem hediye alternatifleri sunuyor.

2021-2022 öğretim yılının sona ermesine günler kala karne dönemine girecek öğrencileri karne alma heyecanı sararken, ebeveynlerini de karne hediyesi alma heyecanı sarmış bir vaziyette. JBL bünyesinde oyun tutkunları ve müzikseverler için günlük kullanıma ve kesintisiz müzik deneyimi sağlayan kulaklık ve hoparlör alternatifi bulundurmaktadır.

Oyuncuların tercihi: JBL Quantum

jblden karne gunu icin oneriler

Oyun oynayanlar için en önemli şeylerden birisi iyi bir kulaklıktır. İyi bir oyun deneyimi yaşamak isteyen kişiler kaliteli bir kulaklık arayışı ile karşılaşmak istemektedirler. JBL bu konuda üstün ses deneyimi ile sektörün öncüsü olarak öne çıkmaktadır. Bir oyuncu kulaklığı olan JBL Quantum 100 QuantumSOUND Signature özelliği ile oyunlardaki en ufak sesi duymanıza olanak sağlayıp, detaylı ses iletimi sağlamaktadır. JBL Quantum 100 detaylı ses iletimi ile rakiplere karşı büyük bir üstünlük yaşamayı mümkün kılar. Bununla birlikte  Quantum 100’ün başa rahatlıkla oturmayı sağlayan yumuşak kulaklık pedleri, kullanıcılara konforlu bir deneyim yaşatıyor. Aynı serinin öne çıkan diğer modeli Quantum 350, hiçbir sesi kaçırmamanızı sağlayan sistemi, tamamen kablosuz olması, 5 dakika şarj edildiğinde 1 saatlik kullanım süresine ulaşmayı sağlayan hızlı şarj özelliği ile en uzun oyun seanslarının bile vazgeçilmezi olmaya aday. Kulaklık, USB Type-C yuvası üzerinde bir yandan şarj olurken diğer yandan kullanıcılara oyuna devam edebilme olanağı da sunuyor.

Su ve toz geçirmez hoparlör ile kesintisiz bir müzik keyfi

JBL’in Go 3 ve Clip 4 bluetooth hoparlörleri, IP67 sertifikalı toz ve su geçirmeyen yapıları sayesinde, her ortamda müzik zevkinizin kesintisiz devam etmesini olanaklı kılmaktadır. Go 3 hoparlör, kullanıcılarına 5 saat boyunca devamlı müzik keyfi sunmakla birlikte JBL’in Clip 4 modelinde bu süre 10 saate kadar çıkabiliyor. Bununla birlikte JBL Go 3 ve Clip 4 bluetooth hoparlörler, Pro Sound sistemi sayesinde üstün ses performansı sunmanın yanında, birçok renk seçeneği ve şık tasarımıyla da dikkat çekiyor.  

jblden karne gunu icin oneriler

İşitme sağlığını koruyan kulaklıklar

jblden karne gunu icin oneriler 1

Özel olarak boyutlandırılan ve işitme sağlığını korumak için ses seviyesi 85dB’yi aşmayacak şekilde tasarlanan JBL Jr310 kulak üstü kulaklık, mükemmel bir müzik deneyimi vaat ediyor. Oyunseverler için inanılmaz bir ses denetimi sağlamakla birlikte işitme sağlığının da korunmasına önem verildiğini görmekteyiz. Aynı zamanda Hem kablolu hem de bluetooth modeli ile genç müzik tutkunlarına kesintisiz şekilde eğlence sunan bu kulaklıklar, yumuşak kafa bandı ve kulak yastıklarıyla kullanıcılarına konforlu müzik dinleme deneyimi sunmaktadır. JBL’in Wave 100 TWS kulaklık modeli ise çift bağlantı özelliği sayesinde tek kulaklıkla da çift kulaklığı kullanırken olduğu gibi bağlantı sağlıyor. Bununla birlikte. Kullanıcılara 20 saate kadar pil ömrü sunan ses asistanı destekli Wave 100 TWS’nin, aynı zamanda eller serbest aramalar için sezgisel ve kullanışlı kontrolleri bulunuyor. Dahili mikrofonu sayesinde görüşmelerde ideal bir kullanım sunan 510 BT kulaklık, 5 dakikada hızlı şarj olabilme özelliğiyle 2 saat kullanım, tam şarj olduğunda ise 40 saate varan kullanım imkânı sağlıyor. Pure Bass özelliği sayesinde sesi etkin bir şekilde ileten 510 BT, çoklu bağlantı özelliği sayesinde iki farklı cihaz arasında rahatlıkla geçişi mümkün kılıyor. 

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir