Türkiye’nin yüzde yüz online ilk süpermarketi istegelsin ve günlük hayatta tüketicilerin her türlü ihtiyacını karşılama hedefiyle yola çıkan online alışveriş platformu İş Bankası’nın iştiraki Pazarama, yeni bir iş birliğine imza atarak güçlerini birleştirdi.

istegelsin CEO’su Dehşan Ertürk, istegelsin ve Pazarama’nın iş birliği ile ilgili açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

istegelsin olarak tüketiciye ulaştığımız mecraları çeşitlendirmeyi ve avantajlı alışveriş deneyiminden daha fazla müşterinin yararlanmasını hedefliyoruz. Pazarama’yı da iş ortaklarımız arasına dahil etmekten mutluluk duyuyoruz. Pazarama ve istegelsin’in deneyimli ekiplerinin güçlerini birleştirerek,  uyumlu ve hızlı çalışmaları sonucu karşılıklı entegrasyonları başarıyla tamamladık. Bundan sonraki sürecin her iki taraf için de hayırlı olmasını dilerim. istegelsin olarak müşteri sayımızı artırmak için emin adımlarla yürürken iştiraklerimizin destekleri de bizi büyütmeyi sürdürecek.” 

iOS için istegelsin indir
Android için istegelsin indir


istegelsin ile iş birliğine imza atmaktan gurur duyduklarını açıklayan Pazarama Genel Müdürü Serkan Uğraş Kaygalak şu açıklamayı yaptı:

Pazarama olarak hayatın her alanını kolaylaştırmaya çalışıyor, online alışverişin yanında market siparişi, araçtan inmeden akaryakıt ödemesi, yemek siparişi, dijital kod satın alma gibi hizmetleri sunarak kullanıcıların tek uygulamadan ihtiyaçlarını karşılamasını sağlıyoruz. Mevcut durumda 40’tan fazla ilde tüketicilerin online olarak marketlere erişimini ve sipariş vermesini sağlıyoruz. Türkiye’nin önde gelen online market siparişi markalarından istegelsin’in de platformumuza dahil olması ile birlikte ürün gamını genişleterek, hizmet kalitesini daha da artırıyoruz. Maximum Kart ile Pazarama’da ilk işleme %10 ve sonraki her alışverişe %2 MaxiPuan avantajının yanı sıra, istegelsin ile iş birliğimizin çıkış dönemine özel olarak 250 TL üzeri siparişlere ilave 50 TL Pazarama MaxiPuan kampanyamız ile çok avantajlı bir alışveriş deneyimi sağlıyoruz. Pazarama’nın hayatı kolaylaştıran özelliklerini kesintisiz olarak zenginleştirmeye devam edeceğiz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir