Yılbaşına özel hazırlanan İbo Show gündem oldu. Programda ünlülere uygulanan filtreleme, sosyal medya platformlarında eleştirildi.

Yılbaşına özel çekilmiş ve yılbaşı günü yayınlanan İbo Show, programın içeriğinden çok yüzlere uygulanan filtre geceye damga vurdu. Yapılan filtre fazla kaçınca çok konuşulanlar arasında yerini aldı.

Konuklar adeta çocukluk yıllarına geri dönen konuklar arasında Bülent Serttaş, Hülya Avşar, Serdar Ortaç gibi ünlüler vardı. Arama motorlarında İbo Show yazıldığında ilk arama filtre haline geldi. İnsanlar gerek internette gerekse sosyal medya platformlarında bu konuya oldukça ilgili görünüyor.

İbo Show’a Armağan Çağlayan’dan Damga Vuran Tepki

İbo Show ilk yayına 19 Kasım 1993 senesinde başladı. Sunucusu olan İbrahim Tatlıses başına aldığı kurşun yarası dolayısıyla 9 sene programa ara vermek zorunda kaldı. 2020 yılından sonra Star TV’de tekrar yayınlanmaya başlayan program, iyi etkileşimler almakta.

Program aynı zamanda Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu programları arasında yer alıyor. Program yayın hayatı boyunca farklı kanallarda yayınlandı. 14 Mart 2011 tarihinde İbrahim Tatlıses’in silahlı yaralanmasının ardından programa uzun süre ara verildi. İbrahim Tatlıses’in tedavisi sonrası  ekranlara geri dönmeyi başardı. Verdiği uzun arayı saymazsak yaklaşık 20 yıldır yayın hayatına devam ediyor.

Türk televizyon yapımcısı Armağan Çağlayan filtre olayından sonra şu sözleri sarf etti:

“ 25 yıl televizyon işi yaptım, ben böyle bir filtre görmedim. Hadi ben görmedim. O bantı yayından önce teknik yönetmen de mi görmedi? İnanılır gibi değil.” dedi.

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir