Huawei, çocuklar için özel olarak geliştirdiği Huawei Watch Kids 5X modelini tanıttı. İşte yeni modelle ilgili detaylar

Huawei, yeni akıllı giyilebilir ürün duyurdu. Yeni akıllı saat özellikle çocuklar için geliştirildi. Benzersiz tasarıma sahip olan akıllı saat, Huawei Watch Kids 5X olarak adlandırılıyor.

Huawei Watch Kids 5X özellikleri

Resmi tanıtımda Watch Kids 5X’in “Birden fazla noktada güvenlik koruması” sağlamak için tasarlandığı belirtildi. Akıllı saatin görsellerine bakıldığında, cihazın ana gövdesinin, kayışa bağlanan yuvadan tamamen ayrılabildiği görülüyor. Çoğu akıllı saatin çıkarılabilir kayışlarla geldiği düşünülürken, yeni Watch Kids 5X özel. Çünkü yuvasından çıkarılarak birinci ekranın altında ikinci bir ekran da mevcut.

Çinli teknoloji devi, ekranın değiştirilmesi için çocukların akıllı saati çevirmesinin yeterli olmasını sağlıyor. Başka bir deyişle, temelde tek bir kayışla tek bir cihazda iki akıllı saate sahip olmak Huawei Watch Kids 5X  ile mümkün. Ayrıca akıllı saatin her iki tarafında da çocukların görüntülü görüşme yapmasına olanak tanıyan bir kamera bulunuyor.

Watch Kids 5X, Huawei’nin geçen yıl piyasaya sürdüğü Watch Kids 4 Pro’nun doğrudan halefidir. Marka, bugünden (2 Aralık 2022) itibaren yeni Kids 5X akıllı saatinin satışına resmi olarak başlayacak. Yeni modelin piyasaya gireceği pazarlar ise henüz bilinmiyor.

Arda Editör

Yazar, 10 yılı aşkın süredir editör ve içerik yazarı olarak çalışmaktadır.

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir