Geçen yıl, GTA 6 olduğu varsayılan bir sonraki Grand Theft Auto’nun görüntüleri internete sızdırıldı. Rockstar hızla internetten videoları silmeye ve bu olaydaki çatlaklıkları tıkamaya çalışırken, bu kadar büyük, benzeri görülmemiş bir sızıntı tamamen kontrol altına almak imkansızdı. Böylece dünyanın dört bir yanındaki hayranlar, Grand Theft Auto’nun geleceğine çok iyi bir bakış attı. 

gta 6nin goruntuleri sizdirildi

19 Eylül 2022’nin sonlarında, bir sonraki GTA girişi bir bilgisayar korsanı aracılığıyla çevrim içi olarak sızdırıldı. Daha sonra Rockstar tarafından sızdırılan bu 90 tane video doğrulandı. Görüntüler, son derece popüler olan açık dünya serisinin bir sonraki oyunu hakkında çok fazla detay ortaya çıkardı. Serinin, en son GTA: Vice City Stories’de görülen, hayranlarının favorisi olan Vice City, Florida’ya geri dönecek. PS2 klasiği, GTA: Vice City ayrıca bir sonraki suç macerasının yeni kahramanlarına ve GTA 6 sonunda piyasaya sürüldüğünde yaşanabilecek bazı görevlere düzgün bir bakış açısı ile bakılabilecek. Hayranlar, şimdiden sızıntıları kullanarak oyunun sanal dünyasını haritalamaya başladı bile.  

https://twitter.com/DawidBay_/status/1616801003227041794?s=20

Rockstar bu sızıntıdan pek hoşnut değil ancak şöyle bir gerçek var ki; oyuncu tabanı yeniden canlandı. Yıllar sonra GTA online güncellemeleri kötü alınan remasterlardan sonra ve sızıntıdan önce oldukça kötü bir yerde olan GTA topluluğunda da uzun zamandır ilk kez canlandı. GTA’nın bu beklenmedik sızıntısı sonucunda kullanıcılar tekrardan bir heyecan içerisine girdi.

Fakat bu çok uzun sürmedi. Web’deki sızıntılar temizlendikten sonra ve Rockstar’ın bu andan yararlanmak için herhangi bir resmi fragman yayınlamayacağı anlaşıldıktan sonra GTA oyuncuları tekrardan GTA Online’a geri döndü.

GTA

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir