2023 yılı ile birlikte GeForce NOW kütüphanesine yeni oyunlar gelmeye başladı. Yeni yılın ilk günlerinde 5 yeni oyun eklenirken, Ocak ayında ise toplam 24 yeni oyun daha ekleneceği duyuruldu. NVIDIA G-SYNC özellikli monitör desteği ile GeForce NOW ilk kez istemciye göre akış hızını değiştirecek ve oyunlarda istemci ekranlarında sorunsuz bir şekilde anlık kare güncellemeleri sunarak gecikmeyi daha da aza indirmiş olacak. 

CES 2023’te HP,NVIDIA GeForce NOW için OMEN Gaming Hub aracılığıyla destek vereceğini duyurdu. İyileştirmeyle birlikte HP dizüstü bilgisayarlarda 1.500’den fazla oyundan oluşan GeForce NOW kitaplığına erişim mümkün olacak.

geforce now kutuphanesine ocak ayinda 24 yeni oyun eklenecek

GeForce Kütüphanesi Büyüyor

Şuan GeForce NOW kütüphanesinde desteklenen 1.500’den fazla oyunun 400’ü 2022 yılında eklendi. Üyeler, en iyi yayıncılardan Valheim ve Rust gibi popüler PC indie oyunları gibi 100’den fazla popüler birçok oyunu kütüphaneden seçip oynayabiliyorlar.

2023 yılı, RTX destekli portal’ın da dahil olduğu, piyasaya yeni sürülecek olan PC oyun lansmanlarından bazılarını beraberinde getiriyor. Tam ışın izleme, ışığın yansımasını ve her alanın yüksek çözünürlüklü olması oyuncuların gelişmiş yüksek poli modellerden etkilenmesini sağlıyor. Işın izleme özelliği ile oluşan ışık ve gölgeler ise oyunculara mükemmel bir oyun deneyimi sunuyor. Dolaylı ortam aydınlatması ile odaları doğal bir şekilde aydınlatıp gölgelendirirken, hacimsel aydınlatma sis ve dumanın arasından dağılıyor ve gölgeler pikseller haline geliyor.

Daha büyük oyunlar ise yolda!  Atomic Heart, The Day Before ve Party Animals ise bu yıl piyasaya çıkar çıkmaz GeForce’a katılacak. Ayrıca GeForce kütüphanesine yeni gelen THQ Nordic oyunu ile birlikte heyecan verici bir oyun serüvenine gidebilirsiniz! Steam ve Epic Games Store sürümlerine tüm GeForce NOW uyumlu cihazlar üzerinden erişebileceksiniz!

geforce now kutuphanesine ocak ayinda 24 yeni oyun eklenecek 1

Yeni Oyunlar THQ Nordic’ten

The Valiant’ta dünyaya kötülük getirebilecek antik bir eserin parçalarının bir araya gelmelerini durdurmak için göreve çağrılan eski bir haçlı şövalyesinin yolculuğuna sizde katılabilirsiniz. Farklı özelliklere sahip savaşçıları bir araya toplayabilir, kendi özel kahramanınızı oluşturup düşmanlarınızı kolayca yenebilirsiniz.

Destroy All Humans’ta Uzaylı istilacı Crypto ile hükümeti devirmek ve 1950’lerin şehirlerini yıkmak için bir dizi uzaylı ve farklı psişik beceri kullanarak oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

MX ve ATV Legends’ta yüksek gerilimli açık hava yarışları yaparak dünyaca ünlü, profesyonel bir off-road sürücüsü olun. 

Ocak ayında GeForce NOW kütüphanesine katılacak oyunlar belli oldu:

Bununla birlikte bu hafta oyuncular aşağıdaki oyunlara da erişilebilecek:

Way of the Hunter (Steam ve Epic Games Oyun Games Mağazası)

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir