Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından birisi olan Gate.io GateTR uygulama ve mobil sitesinin tanıtımını yaptı. İşte GateTR mobil uygulamaları ve detaylar.

Türkiye pazarındaki etkinliğini arttırmak isteyen Gate.io, Blockhain Istanbul Week kapsamında yeniliklerini duyurdu. Türkiye’ye özel web sitesi ve GateTR mobil uygulamalarını geliştiren marka, bu sayede Türkiye’deki müşterilerin daha iyi işlem yapmasını da sağladı.

Android için GateTR indir

iOS için GateTR indir

GateTR uygulamaları kullanıma sunuldu

Türkiye’deki kullanıcılara yönelik yapılan yeniliklere değinen Gate.io Türkiye Ülke Müdürü Kafkas Sönmez, “Gate Türkiye yerel operasyonları ve güçlü müşteri desteğinin yanında hizmet kalitesinden ödün vermeden gelişmeye devam ediyor. Türkiye pazarına ve kullanıcılarımıza uygun daha fazla ürün ve hizmet geliştirmeyi hedefliyoruz. Bugün burada ekibimizle birlikte, Gate.io Türkiye’nin ilk kilometre taşı olarak gördüğümüz GateTR web sitesi ve mobil uygulamasını sizlere duyurmaktan mutluluk duyuyorum” dedi.

Şirket yeni markaya ek olarak Gate.com.tr üzerinden de hizmet verecek. Bu konuya değinen Sönmez ise  “Şu anda uygulama marketlerinden GateTR adıyla indirilebilen uygulamamız global versiyondan farklı bazlı özelliklere sahip. Kullanıcılar Gate Global ve GateTR hesapları arasında ücretsiz transfer yapabilecek. Ayrıca GateTR üzerinde 7/24 ulaşabilecekleri bir canlı destek ekibi kurduk. Bu sayede kullanıcılarımızın soruları hiçbir zaman cevapsız kalmayacak. Canlı telefon destek hizmetini çok yakında devreye almayı planlıyoruz. Öte yandan, globalde uyguladığımız listeleme politikasını mümkün olduğunca GateTR’ye uygulayacağız ve kullanıcılarımız yerel platformumuz üzerinden trend coinlere hızlı bir şekilde ulaşabilecek” diyerek yenilikleri duyurdu.

Arda Editör

Yazar, 10 yılı aşkın süredir editör ve içerik yazarı olarak çalışmaktadır.

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

One reply on “Gate.io, GateTR uygulama ve mobil sitesini tanıttı”

  • Mehmet
    18 Kasım 2022 at 09:40

    Ülkede artık hiç bir kripto borsasına güven kalmadı. İyi bir yatırım için sektörü değişmek lazım