En çok oynanan futbol menajerlik oyunu Football Manager 2021 çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu. Merakla beklenen oyun PC ve Mac için Steam ve Epic Games Store üzerinden piyasaya sürülecek. Oyun ayrıca bu platformların yanı sıra bu yıl bitmeden Xbox One, Xbox Series S vXbox Series X‘e de gelecek.

Football Manager 2021 çıkış tarihi ve fiyatı açıklandı

Oyun resmi olarak 24 Kasım 2020 tarihinde PC, Mac Steam ve Epic Games Store üzerinden kullanıcılara sunulacak. Ayrıca oyunun Steam ve Epic Games için ön siparişleri de şu an açılmış durumda. Oyunu yüzde 10 indirimli olarak almak istiyorsanız, elinizi çabuk tutun.

Oyunun bu yıl sonuna kadar Xbox One, Xbox Series S ve Xbox Series X cihazlarına da gelecek olması ise oldukça iyi çünkü oyun, 2007 tarihinden beri ilk kez bir Xbox konsolunda oynanabilecek. Oyunun Football Manager 2021 Xbox Sürümü bir Play Anywhere başlığı içerecek. Yani tek bir satın alma işlemi, tüm sürümler arasında kaydedilebilme özelliği ile oyunu Xbox One, Xbox Series S / X ve Windows 10 PC üzerinden oynayabileceksiniz.

Oyunun yüzde 10 indirimli ön sipariş fiyatı ise 224,10 TL oluyor. İndirim öncesi yaklaşık 250 TL olan oyun ön siparişle birlikte indirime girmiş oluyor.

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir