Epic Games Store tarafından verilen yeni ücretsiz oyunlar Rogue Legacy ve The Vanishing of Ethan Carter oldu.

Epic Games Store tarafından oyunculara ücretsiz olarak hediye edilen en yeni oyun ve daha önce de 25 TL’ye satışa sunulan Rogue Legacy için açıklama şu şekilde; “Herkesin kahraman olabileceği, kalıtımsal rogue-“LITE” oyunu. Her öldüğünde senin yerine farklı bir çocuğun geçecek. Bir çocuk renk körü, diğeri vertigo hastası bir cüce olabilir. Fakat sorun yok, çünkü hiç kimse mükemmel değildir ve sen de başarılı olmak zorunda değilsin.”

Bugün verilen diğer ücretsiz oyun ise daha önce de 33 TL’ye satılan The Vanishing of Ethan Carter oldu. Bu oyunun açıklaması ise şu şekilde: “The Vanishing of Ethan Carter keşiflere dayalı, birinci şahıs bir gizem oyunudur. Esrarengiz dedektif Paul Prospero olarak, Ethan’ın kayboluşunun ve ailesinin akıbetinin ardında yatan gerçeği keşfedeceksin.” 14 Nisan tarihinde ise oyunculara Insurmountable verilecek.

2 2

Oyunun açıklaması şu şekilde: “Yalnız bir dağcı olarak çeşitli arazilerle yüzleş ve tırmanışın sayısız tehlikesi karşısında hayatta kal! Riskli bir çevrede pek çok zorlu karar seni bekliyor. Dağda tırman ve aşılamaz yüksekliklerin üstesinden gel!” Aynı tarihte XCOM 2 de ücretsiz olacak. Bu oyun içinse açıklama şöyle: “Dünyayı uzaylılar yönetiyor ancak şeytani planlarını gizliyorlar. Bir gerilla kuvvetinin lideri olarak, uzaylı tehdidini yok etmek ve insan ırkını kurtarmak için küresel bir direniş başlatmalısın.”

Sık sık verilen ücretsiz oyunlar ile özellikle de bütçe konusunda limiti olan Türkiye’deki oyuncuları çok memnun edecek Epic Games, oyun marketinde zaman zaman çok büyük indirimler yapılmaya da devam ediyor. Konuyla ilgili olarak elde edilen bilgiler şu an için bunlarla kısıtlıdır. 

Intel Rusya’daki ticari faaliyetlerini süresiz olarak askıya aldı

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir