NVIDIA bugün Elden Ring için 1. Gün optimizasyonları sunan yeni Game Ready sürücüsünü yayınladı. Oynamaya hazır kılavuzlar her zaman en iyi oyun deneyimini sunar.

NVIDIA DLSS destekli oyunlara Şubat ayında eklenen en yeni oyunlar arasında; Ayrıca Dying Light 2 Stay Human, Phantasy Star Online 2 New Genesis ve Sifu da var. NVIDIA DLSS, 150’den fazla oyunda tavizsiz görüntü kalitesiyle performansı artırır. Ayrıca NVIDIA’nın; Elden Ring, Destiny 2: The Witch Queen ve Total War: Warhammer III için yeni Game Ready sürücülerini yayınladı. Ayrıntılar burada!

Elden Ring Nvidia Game Ready Sürücü Desteği ile Geliyor

Bu ay, DLSS teknolojisi GeForce RTX oyuncularına birden fazla oyunda daha iyi bir oyun deneyimi sunacak, özellikler resmi sitede yer alan bilgilere göre şöyle;

Elden Ring Sistem Gereksinimleri Resmen Açıklandı

  • Dying Light 2 Stay Human – DLSS, 2 kata kadar performans artışı sağlıyor. Ayrıca DLSS ve RTX ile hızlandırılmış ışın izlemeli küresel aydınlatma, güneş gölgeleri, yansımalar, ortam aydınlatması ve dinamik el feneri ışığının gerçekçi birleşimi, GeForce RTX oyuncularına muhteşem bir Dying Light 2 Stay Human deneyimi sunuyor.
  • Martha Is Dead – 24 Şubat’ta gelecek olan DLSS desteği, pürüzsüz bir performansla çalışan daha gerçekçi, sürükleyici bir oyun deneyimi sunuyor. Oyunda ayrıca ışın izlemeli gölgeler ve ışın izlemeli yansımalar da mevcut.
  • Phantasy Star Online 2 New Genesis – NVIDIA DLSS, grafik ve render çözünürlükleri maksimuma çıktığında performansı %45’e kadar hızlandırarak, GeForce RTX 3060 ve üzeri ekran kartı sahiplerinin 4K’da 60 FPS’nin üzerinde oynamasını sağlıyor. 
  • SCP: Pandemic – 22 Şubat’ta gelecek olan NVIDIA DLSS desteği, 4K’da %90’a varan performans artışı sağlayarak tüm GeForce RTX GPU’ları 100 ve üzerinde kare hızlarına çıkarıyor!
  • Shadow Warrior 3 – 1 Mart’ta gelecek olan NVIDIA DLSS desteği, oyunun harika görsellerini daha da yüksek hız ve performansla buluşturuyor.
  • Sifu – NVIDIA DLSS, performansı %45’e kadar artırarak, tüm GeForce RTX sahibi oyuncuların, kusursuz bir oyun deneyim için, tüm ayarlar en yüksek seviyedeyken, 4K çözünürlükte dahi 100 FPS’nin üzerinde bir performansla oynamasını sağlıyor.
  • Supraland Six Inches Under – DLSS, performansı %65’e kadar hızlandırarak tüm GeForce RTX GPU’ların 4K’da 60 FPS’nin üzerinde performans vermesini sağlıyor.

NVIDIA bugün Elden Ring, Destiny 2: The Witch Queen, GRID Legends ve Total War: Warhammer III için ilk gün optimizasyonları sunan yeni Game Ready sürücüsünü yayınladı.

GeForce Game Ready sürücüleri, en sevdiğiniz oyunlar için her zaman en iyi oyun deneyimini sağlar. Geliştirici ile işbirliği içinde doğru bir şekilde derlenmiştir. Maksimum performans ve güvenilirlik sağlamak için binlerce donanım yapılandırmasında kapsamlı bir şekilde test edilmiştir. GeForce oyuncuları, GeForce Experience’ı kullanarak sürücüleri kolayca indirebilir ve yükleyebilir. Bu şekilde, piyasaya çıktığı anda oynayabileceksiniz.

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir