Heyecanla beklenen oyunlardan Diablo Immortal, bir mobil oyundan çok daha fazlası olacak. Öyle ki söz konusu bu oyun iOS ile Android  cihazların yanı sıra PC için de çıkacak.

Diablo Immortal oyunu en son bir ön  sipariş haberi ile gündemde yer almıştı. Bu ön sipariş direk olarak iOS ve iPadOS akıllı cihazlar için yapılmış fakat net çıkış tarihi de verilmemişti. İşte söz konusu bu durum bugün değişti. Yeni yapılan resmi duyuruya göre Diablo Immortal “iOS, Android ve PC (Açık beta olarak)” için 2 Haziran tarihinde çıkışını gerçekleştiriyor. Oyunu mobil cihazların yanı sıra PC’ye getirmesiyle büyük ses getiren firma, çok platformlu çıkış için “Cehennem her yerde.” mottosunu kullanıyor. Blizzard, en popüler oyun serilerinden biri olan Diablo’nun mobil Immortal sürümü üzerinde çalışmalara çok uzun zamandır devam ediyor. Söz konusu bu oyunun 2021 Ekim ayı içerisinde başlayan kapalı beta süreci, 2022 Ocak ayının başında sona ermişti. Bu süreç içerisinde oyunda oldukça önemli değişiklik yapıldı.

36

Oynaması tamamen ücretsiz olacak olan bu heyecan verici oyunda gelir, direk olarak “oyun içi satın alımlardan” elde edilecek. Bu anlamda ise yapımın “pay-to-win” yani “öde ve kazan” tarzı bir yapıya sahip olmasından dolayı endişe duyan pek çok oyuncu bulunuyor. Oldukça geniş oyuncu sayısına sahip olan çevrimiçi aksiyon rol yapma oyunu olarak tasarlanan bu heyecan verici, Diablo II ve Diablo III’deki olayların seyrinde gerçekleşeceği de elde edilen bilgiler arasındadır. Blizzard bilindiği üzere geçtiğimiz dönem içerisinde Microsoft’un çatısı altında yer alıyor. Konuyla ilgili olarak elde edilen bilgiler şu an için bu kadar olup yakın zamanda oyun hakkında daha detaylı bilgiler elde edilebilir.

Haftanın en çok kazandıran ve kaybettiren kripto paraları belli oldu

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir