Youtube Gaming İnternete Sızdı!

Geçtiğimiz günlerde duyurulan ve tüm oyun kanallarını tek bir çatı altında toplamayı amaçlayan Youtube Gaming mobil uygulaması nihayet gün yüzüne çıktı. Henüz resmi olarak yayınlanmayan uygulamanın .APK dosyası internete sızdı.
Tahmini Okuma Süresi : 1 dk 13 sn   Eklenme Zamanı : 2015-08-07 14:01:01
Editör : Münevver SEZER
Kategori : Uygulama

Geçtiğimiz günlerde duyurulan ve tüm oyun kanallarını tek bir çatı altında toplamayı amaçlayan Youtube Gaming mobil uygulaması nihayet gün yüzüne çıktı. Henüz resmi olarak yayınlanmayan Youtube Gaming'in .APK dosyası internete sızdı.

Youtube Gaming şık ve fonksiyonel bir arayüze sahip. Uygulama sayesinde fenomen Youtuber'ların videolarını izleyebileceğimiz gibi canlı yayınları da mobil cihazlarımız üzerinden kolaylıkla takip edebileceğiz.

Youtube Gaming indir

Youtube Gaming uygulamasında şu an Canlı Yayınlar, künyeler halinde sunulan oyunlar için Let's Play videoları, incelemeler ve resmi kanal sekmeleri yer alıyor. Henüz çıkış tarihi belli olmayan uygulama eğer resmi çıkışına kadar bu halini koruyabilirse, her oyuncunun sahip olması gereken uygulamalar arasındaki yerini kolayca alacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Youtube Gaming uygulamasını herkesten önce denemek isterseniz, uygulamayı Youtube Gaming .APK bağlantısı üzerinden Android cihazınıza indirebilirsiniz.Daha Fazla Göster