Yerli, İçerik Filtreleme Uygulaması: Filter News - Haberler - indir.com

Yerli, İçerik Filtreleme Uygulaması: Filter News

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 7 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-01-30 00:00:00
Editör : Zafer YILMAZKARA
Kategori : Uygulama

İnternet dünyasındaki yeni ürün ve gelişmeleri listeleyen Product Hunt'da ikinci seçilen Filter News uygulaması Product Hunt, Hacker News ve Designer News'de yer alan içerikleri filtrelemenizi sağlayan bir mobil uygulamadır.

Belirleyeceğiniz kriterdeki haberler için kelimeye, kişilere ya da belirli bir paylaşım sayısına ulaşan içerikleri filtrelemenizi mümkün kılan uygulama; Product Hunt, Hacker News ve Designer News'de güncel olarak yayınlanan içerikleri hiç bir karmaşa olmadan sadece sizin görmek istediğiniz şekilde iPhone cihazınıza getiriyor.

Filter News

İstanbul merkezli ProGeek Software bünyesinde geliştirilen uygulama, gelir modeli olarak kullanıcılardan herhangi bir ücret talep etmediği gibi şimdilik sadece bağış yoluyla finanse edilmeye çalışılıyor.

Şu an için sadece iOS platformunda yayınlanan ancak ilerleyen günlerde Android, Windows Phone uygulaması ve Chrome eklentisi olarak da çıkması planlanan Filter News uygulamasını ücretsiz olarak aşağıdaki bağlantı aracılığıyla iPhone cihazınıza indirebilirsiniz.

PAYLAŞ