Yeni Anthem Fragmanı, Karakterlerin Nasıl Kişiselleştirildiğini Gözler Önüne Seriyor - Haberler - indir.com

Yeni Anthem Fragmanı, Karakterlerin Nasıl Kişiselleştirildiğini Gözler Önüne Seriyor

Tahmini Okuma Süresi : 2 ' 21 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-01-18 10:05:00
Editör : Ahmet Haşim Erdoğan
Kategori : Donanım

Bildiğiniz üzere Anthem, hem oynanışı, hem de grafikleri ile oyuncuların merakla ve ilgiyle beklediği bir oyundur. Özellikle açık dünyası ve grafikleri ile büyüleyen oyun için fragmanlar yayınlanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde de Anthem oyunun bir demosu çıkmış ve daha önceden sipariş verenler oyunu oynama fırsatına sahip olmuşlardı. Şimdi de ortaya çıkan yeni bir video da Anthem'in karakterlerinin nasıl özelleştirilebileceği ortaya çıktı. 

Microsoft, oyun dünyasına 2019'da damga vuracak

reeder Sürükleyici Bir Mobil Spor Oyunu Daha Yaptıreeder Sürükleyici Bir Mobil Spor Oyunu Daha Yaptı

Anthem'in büyülü dünyasını kişiselleştirin

Anthem'in yayınlanan son fragmanına baktığımızda oyun içerisinde bulunan karakter-robotların nasıl kişiselleştirildiğini görüyoruz. Silah, ekipman ve görüntü bakımından kişiselleştirilmesinin yanı sıra çok daha farklı seçenekler ile kendinize özgün oynayış tarzı oluşturabiliyorsunuz. Ayrıca fragmanda sadece kişiselleştirme bulunmuyor. Trailer içerisinde Anthem'in büyülü dünyasının, grafiklerin ve muhteşem efektlerin oyuncuları nasıl etkileyeceği de yer alıyor. Özellikle Storm karakterinin ilgi çekici olduğunu söyleyebiliriz. Grafik bakımından RTX ekran kartları ile birleşince muhteşem bir oyun deneyimi sunabilir. Zaten efektleri daha mükemmel olamazdı.

Ayrıca oyunun ne kadar güzel grafiklere sahip olsa da çok fazla sistem gereksinimleri istemediğini de belirtelim. Bildiğiniz üzere son çıkan RTX ekran kartları, oyunlarda muhteşem grafikleri ortaya çıkarttı. Özellikle yansımalar ve oyun optimizasyonu ile dikkat çeken ekran kartlarına 2060 modelinin de katılması ile birlikte hem uygun fiyatlı RTX kartı hem de maksimum oyun performansı almanız için biraz tuzlu RTX ekran kartı arasında seçim yapabilirsiniz. Ayrıca RTX 2060 ekran kartının bir önceki serilere göre çok daha yüksek performans sergilediğini de öğrenince bu ekran kartlarının oyuncular için mükemmel olduğunu söyleyebiliriz.

Anthem oyununa gelirsek oyun içerisinde savaşma mekaniklerini gördük ve büyülendik. Fakat asıl dikkatimizi çeken savaş mekanikleri değil oyun içerisinde dans edebiliyor olmanız. Fortnite ve diğer oyunlarda da oldukça eğlendiren bu seçeneğin Anthem gibi bir oyuna eklenmesi de oyuncuları ayrıca sevindiren bir olay oldu. Özellikle ağır tank karakterlerinin komik bir şekilde dans etmesi bizim oldukça hoşumuza gitti. Tabii birde tank karakterimizin havadan yere iniş animasyonu var. Bir oyuncunun tüylerini diken diken eden bu inişi hepimizin yapacağını düşünüyoruz. Anthem oyunun çıkmasına da çok az bir süre kaldı. 


2018'de Steam'in en yüksek puanlı ikinci oyunu şaşırttı2018'de Steam'in en yüksek puanlı ikinci oyunu şaşırttı
69 TL fiyata sahip olan oyun, Epic Games Store'da ücretsiz69 TL fiyata sahip olan oyun, Epic Games Store'da ücretsiz
Bu hafta çıkacak oyunlar (13 Ocak 2019 – 20 Ocak 2019)Bu hafta çıkacak oyunlar (13 Ocak 2019 – 20 Ocak 2019)

PAYLAŞ