Yayıncı Ninja, Mixer'de 1 milyon aboneye ulaştı - Haberler - indir.com

Yayıncı Ninja, Mixer'de 1 milyon aboneye ulaştı

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 54 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-08-07 15:33:01
Editör : Erkan Uluocak
Kategori : Sosyal Medya

Oyun yayın dünyasındaki şimdiye kadarki en büyük hareketlerden birinde, Ninja olarak bilinen Tyler Blevins geçenlerde sadece Microsoft'un Mixer platformunda yayın yapmak için Twitch'ten ayrıldı. Tyler Blevins'in Mixer'e taşınması başarıyı hemen getirdi. Şimdiden Ninja bir hafta içinde 1 milyon aktif aboneye ulaştı. Bu onu Mixer'deki en popüler yayıncılar arasında yapar; Bu, Microsoft'un onu platforma alırken muhtemelen aradığı hızlı başarıydı.  Ninja'nın Mixer'de başarılı olması zaten bekleniyordu. Ninja bunu kanıtlayarak 24 saat içinde 100.000 aboneye ulaştı.

 

Android için Twitter gece modu ne zaman geliyor?Android için Twitter gece modu ne zaman geliyor?

Today we hit 1,000,000 active subscribers on mixer ^-^ thank you for all the incredible support. I haven't felt this good in a long time. pic.twitter.com/kdLgBJk0Ud — Ninja (@Ninja) 6 Ağustos 2019

 

Bırakması Doğru Oldu Mu?

Microsoft'un Ninja'ya Mixer için Twitch'i bırakması doğrultusunda ödeme yapması muhtemeldir, ancak şartlar açıklanmadı. 1 milyon abone başarısına cevap veren Ninja, "İnanılmaz desteklerin tümü için teşekkür ederim. Uzun zamandır bu kadar iyi hissetmemiştim." dedi. GameDaily’e göre, Microsoft’un Ninja imzası, şirketin Mixer ve Inside Xbox’taki içerik yaratıcıları ve üreticilerini işten çıkarmasından kısa bir süre sonra geldi.

Ninja'ya göre, Mixer'daki yayınlarındaki içerik bakımından Twitch'e kıyasla hiçbir şey değişmeyecek. "Aynı ben, sadece farklı bir platform." dedi. Şaşırtıcı bir şekilde, Ninja ayrıca yayınla ilgili olarak "kökleriyle temasa geçmeyi" planladığını söyledi. Bu dikkat çekicidir. Çünkü Ninja yeni oyunlara başlamadan önce popüler bir Halo yayıncısıydı. Son olarak Fornite yayını ile ünlüdür. Microsoft'un bir sonraki Halo oyunu olan Halo Infinite, 2020'de başlayacak. Mixer'a gelen Ninja, Microsoft'un Halo Infinite'i destekleme planının bir parçası olabilir, ancak bu aşamada hiçbir şey doğrulanmadı.


İlgili uygulamalar
Twitter eski tasarımına geri döndürecekTwitter eski tasarımına geri döndürecek
Fortnite yayıncısı Ninja Twitch'i bırakıyorFortnite yayıncısı Ninja Twitch'i bırakıyor

PAYLAŞ