Yandex.Disk Mobilde Yayında - Haberler - indir.com

Yandex.Disk Mobilde Yayında

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 22 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-01-30 00:00:00
Editör : Zafer YILMAZKARA
Kategori : Donanım
Yandex'in depolama servisi olan Yandex.Disk Android ve iOS için mobil uygulamalarını yayına aldı. Şu anda iPhone ve Android için belge, video veya fotoğraf gibi tüm içeriklere mobil olarak ulaşılabiliyor.
 
Web üzerindeki servis ile neredeyse tüm özelliklere sahip olan mobil uygulamalar da kullanıcılar isterlerse dosyalarını yükledikten sonra diğer kullanıcılar ile paylaşabiliyorlar.
Yandex.Disk uygulamasının en önemli özelliklerinden biri akıllı cihazların hafızalarından bağımız olarak çalıştığı için kullanıcılara depolama sorunları yaşatmıyor. Yani kullanıcılar, telefonunuzun hafızasını doldurmadan dosyalarını online olarak saklayabiliyor. Yüklenen her dosya, Yandex.Disk kurulu cihazlar eşleştirilerek farklı cihazlardan görüntülenebiliyor.

Toplam 20 GB ücretsiz depolama alanı

Arkadaşlarını Yandex.Disk kullanıcısı olmaya davet edenler, 10 GB ile başlayan veri depolama kapasitelerine 10 GB'ye kadar ek hacim getirebiliyor. Disk kullanıcıları, istedikleri sayıda arkadaşlarına davetiye gönderebiliyor ve kabul edilen davetiye başına 500 MB ek depolama alanı kazanıyor. Davetiyeler, sosyal medya hesapları veya e-posta yoluyla gönderilebiliyor. Ayrıca, davetiye üzerine Yandex.Disk uygulamasını bilgisayarına kuran her yeni kullanıcı da 1 GB ek depolama alanı kazanıyor.
PAYLAŞ