Xiaomi Kablosuz Kulaklığını Tanıttı! - Haberler - indir.com

Xiaomi Kablosuz Kulaklığını Tanıttı!

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 19 ''   Yayınlanma Zamanı : 2018-11-07 17:04:00
Editör : Ahmet Haşim Erdoğan
Kategori : Donanım

Çinli teknoloji devi Xiaomi, AirDots adını verdiği kablosuz kulaklığını duyurdu. Apple'ın AirPods'una oldukça benzeyen AirDots uygun bir fiyat etiketine sahip olacak. Bu sayede dikkat çeken kablosuz kulaklık, kullanıcıların dikkatini çekiyor.

Xiaomi Kablosuz Kulaklığını Tanıttı!

Dünyanın en çok satan dördüncü markası Xiaomi, akıllı telefonlarıyla dikkat çekmeyi başarıyor. Özellikle fiyat / performans konusunda oldukça başarılı telefonlar çıkartan şirket, aksesuarlarıyla da dikkat çekiyor. Çinli şirket, yeni kablosuz kulaklığı AirDots, Bluetooth özelliğini destekliyor. Ayrıca bu kulaklık AirPods'a oldukça benziyor. Apple'ın popüler olan bu kulaklığı yaklaşık olarak 200 dolar gibi bir fiyat etiketine sahip olurken Xiaomi'nin AirDots kulaklığı yaklaşık olarak 30 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacak. AirDots, birçok özelliği bünyesinde barındırıyor ve Bluetooth 5.0'ı da destekliyor.

Xiaomi'mi 100 Milyon Satış HedefliyorXiaomi'mi 100 Milyon Satış Hedefliyor

AirDots, çok daha iyi ses yalıtımı sağlayabilecek silikon uçlara sahip olacak. Fakat Xaomi'nin bu kulaklığı ses kalitesi ve performans güvenirliği anlamında AirPods'a pek de yaklaşamamış. Xiaomi'nin bu kulaklığının her biri 4.2 gram ağırlığa sahip. Şarj kutusu sayesinde 12 saate yakın şarj sunuyor. Tek şarjla 4 saate kadar aktif olarak kullanılabilen kulaklık, mono halde 5 saatlik dinleme imkanı sağlıyor. 11 Kasım tarihinden sonra Çin'deki kullanıcılara satılacak olan bu kulaklık beyaz renk seçeneği ile tüketici karşısına çıkacak.


Xiaomi Poco F1 İçin MIUI 10 Arayüz MüjdesiXiaomi Poco F1 İçin MIUI 10 Arayüz Müjdesi
Xiaomi rekora koşuyor!Xiaomi rekora koşuyor!
Xiaomi'den 10 Ayda 100 Milyon Satış Rekoru GeldiXiaomi'den 10 Ayda 100 Milyon Satış Rekoru Geldi

PAYLAŞ