Xbox Live Gold Kasım ayı ücretsiz oyunları açıklandı - Haberler - indir.com

Xbox Live Gold Kasım ayı ücretsiz oyunları açıklandı

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 12 ''   Yayınlanma Zamanı : 2018-10-31 15:55:00
Editör : Emirkan Damar
Kategori : Oyun

Ekim ayının artık sonlarına gelmemizle birlikte Microsoft, kasım ayında Xbox Live Gold kullanıcılarına ücretsiz verilecek oyunları açıkladı. Listede hem Xbox One hem de Xbox 360 kullanıcılarını sevindirecek oyunlar var.

Her iki Xbox içinde oyun dağıtılacak!

Xbox One tarafında Battlefield 1 ve Race the Sun bu ayın ücetsiz dağıtılacak oyunları seçildi. Battlefield 1, 1-30 Kasım arasında; Race the Sun 16 Kasım-15 Aralık arasında indirilmeye açılacak. Microsoft, Xbox 360 kullanıcıları için ise Assasin's Creed ve Dante's Inferno oyunlarını belirlemiş. Xbox 360 oyunları eskilere uyumluluk ile aynı zamanda Xbox One üzerinden de oynama şansı olacak. Ayrıca Battlefield 1'in Premium Pass'ı da şu anda ücretsiz olduğunu da söyleyelim.

Xbox One'ın yeni güncellemesinden, oyunculara büyük kolaylık!Xbox One'ın yeni güncellemesinden, oyunculara büyük kolaylık!

Microsoft Xbox Live Gold üyelerinin bu ay yüzünü bayağı bir güldürecek. Ancak maalesef bildiğiniz üzere Türkiye'deki Xbox kullanıcıları geçtiğimiz ay gelen zamla sarsılmıştı. Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass üyeliklerinin aylık fiyatı 15 Ekim itibarıyla 29 TL'den 59 TL'ye çıktı.

Xbox 360 (Geriye uyumluluk ile Xbox One'da da oynanabiliyor)

  • Assassin's Creed (Kasım 1-15)
  • Dante's Inferno (Kasım 16-30)

Xbox One

  • Battlefield 1 (Kasım 1-30)
  • Run the Sun (Kasım 16-Aralık 15)Microsoft Gamescom'da, yenilenmiş Xbox'ını tanıtacakMicrosoft Gamescom'da, yenilenmiş Xbox'ını tanıtacak
Xbox Live Gold, Eylül ayı oyunları açıklandıXbox Live Gold, Eylül ayı oyunları açıklandı
Xbox sahiplerine klavye ve fare müjdesiXbox sahiplerine klavye ve fare müjdesi

PAYLAŞ