World of Tanks'a Kızıl Çelik Yağmuru Güncellemesi Geliyor - Haberler - indir.com

World of Tanks'a Kızıl Çelik Yağmuru Güncellemesi Geliyor

Tahmini Okuma Süresi : 2 ' 12 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-01-30 00:00:00
Editör : Zafer YILMAZKARA
Kategori : Oyun

Wargaming, çevrimiçi konsol tank savaşı oyunu World of Tanks: Xbox 360 Edition için heyecan verici içerik güncellemesi Red Steel Rain (Kızıl Çelik Yağmuru), 12 Ağustos 2014'te tüm dünyadaki Xbox Live Gold üyelerine ücretsiz olarak sunulacak.

Merakla beklenen Takım Savaşları özelliğiyle oyuncular, yedi arkadaşıyla birlikte tek bir takımda birlikte mücadele ederek seviye kazanabilecek. Güncelleme aynı zamanda yeni Sovyet Topçu hattı, ünlü Panther'in de aralarında bulunduğu 4 Alman hafif tankı ve Sovyet KV-2 ağır tankı olmak üzere toplamda 15 yeni tankı beraberinde getirecek.

World of Tanks: Xbox 360 Edition İçin Kızıl Çelik Yağmuru

Bunlara ek olarak Kızıl Çelik Yağmuru güncellemesiyle birlikte oyuncular, Liman haritasının karlı bir versiyonu ve yağmurlu Live Oaks adlı iki yeni haritada çarpışabilecekler.

Şimdiye kadar oyuncular en fazla 3 kişilik takımlar oluşturabiliyor ve 15'e 15'lik normal eşleştirmeler içerisinde oynayabiliyordu. Yepyeni Takım Savaşları sistemi artık takımlara özel olan ikinci eşleştirme havuzunu da ekliyor.

Oyuncular Ağustos ayı boyunca World of Tanks: Xbox 360 Edition Savaşa Hazırlık Başlangıç Paketi'ni tüm dünyadaki anlaşmalı satış noktalarından 19.99$'lık özel fiyata satın alabilecekler.

World of Tanks: Xbox 360 Edition İçin Kızıl Çelik Yağmuru

Bu paket en çok istenen premium tanklardan olan Panzer 38H seviye II Alman hafif tankı, üç günlük premium oyun zamanı, oyun içi gümüş ve altın ve 30 günlük Xbox Live Gold üyelik hakkı gibi özel eşyayı içerecek ve 12 Ağustos 2014'te Kuzey ve Güney Amerika'da satışına başlanacak.

Satışlar diğer bölgelerde sırasıyla; 11 Ağustos'ta Asya-Pasifik, 21 Ağustos'ta Japonya ve 29 Ağustos'ta Avrupa ile devam edecek. Kızıl Çelik Yağmuru güncellemesi hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

PAYLAŞ