Windows Phone 8.1 için Resmi Dosya Yöneticisi: Dosyalar - Haberler - indir.com

Windows Phone 8.1 için Resmi Dosya Yöneticisi: Dosyalar

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 29 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-01-30 00:00:00
Editör : Zafer YILMAZKARA
Kategori : Donanım

Microsoft'un 2 Nisan'da yaptığı Build konferansında tanıtılan ve ileri ki süreçlerde pek çok yeni özellik ekleneceği belirtilen Windows Phone 8.1'e bir yenilik daha geldi

Windows Phone 8.1 işletim sistemine sahip cihaz kullanıcılarının telefonlarında bulunan dosya ve klasörleri kolaylıkla yönetebilmelerini sağlayacak ve Microsoft tarafından resmi olarak yayınlanan dosya yönetim uygulaması Dosyalar, nihayet Windows Phone uygulama marketindeki yerini aldı.

Windows Phone 8.1 Dosyalar

Ücretsiz olarak indirilebilen Windows Phone 8.1 için DOSYALAR uygulaması ile; Telefon hafızasında bulunan ya da SD karta depolanan tüm verilere erişebilir, dosyalara göz atabilir, arama yapabilir ve açabilirsiniz.

Bir yada birden fazla dosya paylaşımını da kolaylıkla yapabilmenizi sağlayan uygulama aynı zamanda dosyaları düzenlemek için yeni klasör oluşturulmasına da izin veriyor.

Klasör içerisinde bulunan dosyaların kopyalanmasını da sağlayan uygulama, bu dosyaların farklı bir klasör içerisine taşınmasına, yeniden adlandırılmasına veya silinmesine de imkan tanımaktadır.

Eğer sizde bir Windows Phone cihaz kullanıcısı iseniz, cihazınızda bulunan dosyaları yönetmek için kullanabileceğiniz ve resmi olarak yayınlanan Dosyalar uygulamasını cihazınızda mutlaka bulundurmalısınız. Uygulamayı indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.