Uçak Savaşı Oyunu Roswell Fighter Reloaded (Video) - Haberler - indir.com

Uçak Savaşı Oyunu Roswell Fighter Reloaded (Video)

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 38 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-01-30 00:00:00
Editör : Zafer YILMAZKARA
Kategori : Oyun

Uçak simülasyon oyunlarını seven kullanıcılara tavsiye edebileceğimiz Roswell Fighter Reloaded, iOS platformu için geliştirilmiş ve heyecan dolu sahneleri ile dikkat çeken retro tarza sahip bir uçak savaşı oyunudur.

Çocukluğumuzda elimizden düşürmediğimiz atari oyunlarının klasik havasını yansıtan retro tasarımı ile dikkat çeken Roswell Fighter Reloaded'da en temel amacınız dünyayı işgal etmeye çalışan uzaylılar ile savaşarak hepsini yok etmeye çalışmak ve üzerinize gelen mermilerden kaçarak size verilen görevleri tamamlamak olacak.

Roswell Fighter Reloaded indir

Tonlarca uzaylı ve aksiyon dolu dakikalar yaşayabileceğiniz oyunda uçağınızı yönetmek ve ateş etmek için sadece ekrana dokunmanız yeterli olacaktır. Oyunda zorlandığınız bölümlerde ekranın sol üst köşesinde bulunan bomba ikonuna tıklayarak ekranda bulunan tüm uzaylıları anında yok edebileceğiniz gibi oyun sonundaki güçlü düşmanlarla da savaşmanız gerekiyor.

Öldürdüğünüz her uzaylıdan düşecek olan bonusları toplayarak ateş gücünüzü geliştirebildiğiniz Roswell Fighter Reloaded'da ayrıca yine bonuslar sayesinde yardımı uçaklardan da faydalanabilirsiniz. 

2 boyutlu görünümü ve 3 boyutlu kaliteli efektleri ile son derece heyecan verici dakikalar yaşayabileceğiniz Roswell Fighter Reloaded oyununu iPhone ve iPad cihazınıza indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilir, oyun için yayınlanmış olan Tanıtım Videosu'nu izleyerek oyun hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Roswell Fighter Reloaded Tanıtım Videosu


PAYLAŞ