Ubisoft, Assassin's Creed Origins'te çıtayı yükseltiyor

Ubisoft, yeni çıkacak olan Assassin's Creed Origins oyunu hakkında yaptığı açıklamada, oyuncuların beklentisini yükseltti.
Tahmini Okuma Süresi : 1 dk 16 sn   Eklenme Zamanı : 2017-08-11 10:00:00
Editör : Duygu Darılmaz
Kategori : Oyun

Oyun dünyasının en sevilen serilerinden biri olan Assassin's Creed'in bu yıl çıkacak olan yeni oyunu Assassin's Creed Origins, oyun severler tarafından merakla bekleniyor. E3 2017'de tam anlamıyla tanıtılan oyun, oyun tutkunlarının ilgisini çekmeyi başarmıştı. Bu nedenle oyuna dair çıkan haberler ve yeni ayrıntılar da dikkatle takip ediliyor. Geçtiğimiz günlerde, oyuna Ubisoft'tan bir açıklama geldi ve yapılan açıklamayla beraber Ubisoft, oyuncuların oyundan beklentisini yükseltti. Ubisoft açıklamasında, oyuncuların Assassin's Creed Origins'le benzersiz bir deneyim yaşayacaklarını söyleyerek, oyun üzerinde oldukça uzun zamandır çalıştıklarını dile getirdi.

Ubisfot yapmış olduğu açıklamasında; 'Oyunu 3 buçuk sene önce geliştirmeye başladığımız zaman global, tam bir oyun yapmak istedik. Bu yüzden bir ülkeyi kapsayacak kadar büyük bir haritaya sahibiz. Daha önce Assassin's Creed IV: Black Flag ile bunu yapmak istedik ve başardık da. Fakat bu sefer su yerine karayı taşımak istedik. Fazladan sahip olduğumuz bu 1 sene, oyunu daha da kaliteli yapabilmemiz için büyük bir kapı açtı bizlere. Assassin's Creed Origins oynayan herkesin benzersiz bir deneyim yaşamasını istiyoruz. Bu yüzden, oyunda kurgulanmış sahneler artık çok az. Yüzlerce görevlerimiz ve bu görevler içinde sizlerle tanışacak yüzlerce karakter var. Assassin's Creed Origins oynayan herkes benzersiz bir deneyim yaşayacak.' ifadelerini kullandı.Daha Fazla Göster