Bitlo

Türk mühendislerin geliştirdiği global kripto para borsası Felixo 1 milyar TL'ye göz kırptı - Haberler - indir.com

Türk mühendislerin geliştirdiği global kripto para borsası Felixo 1 milyar TL'ye göz kırptı

Tahmini Okuma Süresi : 3 ' 20 ''   Yayınlanma Zamanı : 2021-09-01 18:15:02
Editör : Özlem Özbek
Kategori : Kripto Para

Global kripto para borsası Felixo piyasalara yepyeni bir soluk getiriyor. Yatırımcıları kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde kripto varlıklarla buluşturan Felixo’nun Yönetim Kurulu Başkanı Sefer Algan, “Tamamı Türk mühendis ekibimiz tarafından geliştirilen platformumuz yüksek güvenlikli altyapısıyla öne çıkıyor. Hacmimizi gelecek yıl günlük 1 milyar TL’ye çıkartmayı hedefliyoruz” dedi.

Pandemi dönemi dijital dönüşümün büyük bir hızla yaşandığı bir süreç olarak hafızalara kazındı. Tüm dünyada ve özellikle de ülkemizde finansal teknoloji alanında birçok önemli gelişme yaşandı. Pandemi sürecinde dijital ve kripto varlıklara ilgi de doruğa ulaştı. Bu süreçte Türk mühendislerinin geliştirdiği, global kripto para borsası Felixo da hedef büyüttü.  Konuyla ilgili konuşan Felixo Yönetim Kurulu Başkanı Sefer Algan, “Pandemi süreci tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de dijital ve kripto varlıklara ilgiyi artırdı. Biz de Felixo olarak bu süreci avantaja çevirdik. Kullanıcı sayımızı 300 binin üzerine taşıdık. Gelecek yıl günlük 1 milyar TL’lik işlem hacmine ulaşarak, Türkiye’nin en iyi ilk üç kripto varlık platformunda biri olmayı hedefliyoruz” dedi.

PayPal'in kripto para desteği resmiyet kazandıPayPal'in kripto para desteği resmiyet kazandı

Türk mühendisleri tarafından geliştirilen yazılım, yüksek güvenlikli altyapısıyla öne çıkıyor

Yatırımcıları kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde kripto varlıklarla buluşturduklarını belirten Algan, “Tamamı Türk mühendis ekibimiz tarafından geliştirilen platformumuz yüksek güvenlikli altyapısıyla öne çıkıyor. Türkiye'de ilk, dünyada sayılı olan soğuk cüzdan yazılımlarını oluşturarak kullanıcılarımızın varlıklarını daha güvenli ortamda tutuyoruz. Kullanıcılarımız, Felixo ile kripto varlıklarını en güvenli ortamlarda çevrimdışı cüzdanlarda muhafaza ederken, düşük komisyon oranları ile alım-satım yapabiliyor. Profesyonel ve uzman ekibimizle kullanıcı dostu bir sistem üzerinden hizmet verirken, piyasa dalgalanmalarına karşı alarm fonksiyonu ile yatırımcılarımızı güncel tutuyoruz” diye konuştu.

Avrupa Birliği’nden lisans alarak yurt dışında ofis açacak

Avrupa Birliği’nden lisans alma sürecini tamamlamaya hazırlandıklarını belirten Algan, “Felixo’ya dünyanın her yerinden kullanıcılar kolayca üye olarak mobil uygulama üzerinden işlem yapabiliyor. Yakın zamanda Türkiye’de beklenen regülasyon çalışmalarına altyapımızı hazırlıyoruz. Yurt dışında ofis açmayı ve döviz ile işlem yapma olanağı sunmayı hedefliyoruz” dedi.


Google Play, 8 Sahte Kripto Para Madenciliği Uygulamasını KaldırıyorGoogle Play, 8 Sahte Kripto Para Madenciliği Uygulamasını Kaldırıyor
Xiaomi kripto para piyasasına giriş yapıyorXiaomi kripto para piyasasına giriş yapıyor
Kripto para borcu ile ilgili sıradışı bir karar verildiKripto para borcu ile ilgili sıradışı bir karar verildi

PAYLAŞ