TRT'den Kapsamlı Dünya Kupası Mobil Uygulaması - Haberler - indir.com

TRT'den Kapsamlı Dünya Kupası Mobil Uygulaması

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 54 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-01-30 00:00:00
Editör : Zafer YILMAZKARA
Kategori : Uygulama

Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu tarafından resmi olarak indirmeye sunulan TRT Dünya Kupası 2014 mobil uygulaması, futbolseverlerin 2014 Dünya Kupası maçlarını telefon ya da tabletleri üzerinden takip edebilmelerini sağlıyor.

Diğer Dünya Kupası uygulamalarına göre daha kapsamı bir içeriğe sahip olan uygulama, kullanıcılara 2014 Dünya Kupası fikstürü, günün maçları, takımların puan durumları, gruplar ve turnuvalara katılan takımların geçmişlerine kadar pek çok bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmalarına imkan tanımaktadır.

Son derece modern tasarlanmış arayüzü ve Türkçe dilindeki içeriğiyle dikkat çeken uygulama ayrıca kullanıcılara maçları canlı izleme olanağını da sunuyor.

TRT Dünya Kupası 2014

Uygulama ekranında bulunan 'Canlı izle' butonu sayesinde TRT 1, TRT HD ve TRT 3 kanallarında yayınlanan Dünya Kupası maçlarını yüksek çözünürlük kalitesinde canlı olarak izleyebileceğiniz gibi istediğiniz zaman duraklatarak, daha sonra kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz.

Ayrıca 'Takımlar' sekmesine tıklayarak milli takımların bulundukları gruplara, kupa öncesi maçlarına, oyuncu bilgilerine, oynayacakları maçlara ve takımların kadroları gibi bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak Android, iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde 2014 Dünya Kupası heyecanını an be an yaşamanızı sağlayacak olan TRT Dünya Kupası 2014 uygulamasını, aşağıdaki bağlantılar üzerinden indirebilirsiniz.

PAYLAŞ