Telefon tutacağında Türk ve Alman imzası - Haberler - indir.com

Telefon tutacağında Türk ve Alman imzası

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 21 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-09-21 16:15:02
Editör : Görkem Günay
Kategori : Donanım

Girişimciler Philip Deml ve Cem Doğan’ın geliştirmiş olduğu akıllı telefon tutucusu Flapgrip kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmayı ve hayatlarına konfor katmayı hedefliyor. Çok işlevli kullanım alanına sahip olan Flapgrip, tüm akıllı telefonlar ve telefon kılıfları ile son derece uyum içinde ve sorunsuz bir çalışma sunuyor. Flapgrip, diğer telefon tutucularında yer alan mıknatıs fonksiyonun olmaması ve tasarımında kendinden yapışkanlı yöntemi ile oldukça pratik ve yalın bir tasarım olarak karşımıza çıkıyor.

Telefon tutacağında yepyeni bir dönem genç girişimcilerin başarılı tasarımı olan Flapgrip ile başlıyor.

Flapgrip hem dikey hem de yatay kullanım olmak üzere iki farklı kullanım seçeneğini bir arada sunuyor.  Herhangi bir zemin üzerinde ya da arabada rahatlıkla telefonun kolayca tutunmasını sağlarken kullanıcısına oldukça konfor alanı sunmayı hedefliyor.

WhatsApp çoklu cihaz desteği çalışmalarında sona geldi!WhatsApp çoklu cihaz desteği çalışmalarında sona geldi!

Flapgrip’in yaratıcıları kendileri tasarlayıp geliştirdikleri bu ürünleri ile Almanya’nın en ünlü yarışma programı olan “Die Höhle der Löwen”i büyük bir başarı elde edip yarışmayı kazanırken, DS Produkte’nin Genel Müdürü Ralf Dümmel’den yatırımcı desteği de elde ettiler.PAYLAŞ