Tanıtımı yapılan ekransız akıllı bileklik Amazon Halo fiyatı ve özellikleri - Haberler - indir.com

Tanıtımı yapılan ekransız akıllı bileklik Amazon Halo fiyatı ve özellikleri

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 50 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-08-28 09:30:01
Editör : Onur Köse
Kategori : Akıllı Telefonlar

Dünyanın en büyük alışveriş ve e-ticaret şirketi olan Amazon, ürün yelpazesine bir yeni cihazı daha ekledi. Halo ismine sahip olan bu akıllı bilekli oldukça ilginç yapısı ile Amazon tarafından resmi olarak tanıtıldı. Amazon Halo, bir ekrana sahip olmayan akıllı bileklik veya akıllı egzersiz bilekliği olarak karşımıza geliyor. Ekranı olmadığı için görüntüsü bir hayli garip olan bu model, farklı renk kayışlar ile alınabiliyor. Kayış yine ekran olmadığı için tüm bileği sarıyor ve bu noktada kumaş yanında silikon seçenekte yer alıyor. Spesifik olarak aktif kişileri hedefleyen Halo’nun aylık 3.99 dolarlık bir online servis ile elde edilmesi gerekiyor ve ürün kendisini 99 dolara satıyor.

Amazon akıllık bileklik modeli Halo’yu tanıttı

Son zamanların popüler oyunu Fall Guys yakında mobildeSon zamanların popüler oyunu Fall Guys yakında mobilde

Bünyesinde sürpriz olmayacak şekilde birçok sensör barındıran bu ürün, sensörleri sayesinde uyku takibi de yapabiliyor. Suya karşı dayanıklı yapıda gelen Amazon Halo, akıllı telefon üzerinden çekilen fotoğraflar ile vücudunuzun 3D modellerinin oluşturduğu bir alt yapının parçası konumunda oluyor. Bu 3D modeller analiz edilerek kişilerin egzersiz durumları ve kilo durumları ile vücut değişimleri takip edilebiliyor. Diğer yandan kullanıcıların sesini analiz ederek gün içerisindeki duygusal değişimlerini belirleyen ve bunu güvenle yaptığı aktarılan Halo, kişileri daha aktif hale getirmek için bazı hedefler sunuyor. Modelde yine ilginç olarak GPS, WiFi veya mobil bağlantı desteği yer almıyor. 7 günlük pil ömrü olan ürün, bağlantısını ise Bluetooth üzerinden kuruyor.

Amazon Halo ürününün muhtemel olarak Türkiye’de satılmaması bekleniyor. Ancak yurtdışı tarafında modelin ne derece ilgi alacağı ise satışa çıkması ile beraber belli olacak. Muhtemel olarak Xiaomi Mi Band seviyesinde bir fiyatlandırmaya sahip olması bekleniyor. Bakalım Amazon bu pazarda ne gibi bir başarı sağlayacak göreceğiz.


Redmi Note 9 serisinin toz sorunu için resmi açıklamaRedmi Note 9 serisinin toz sorunu için resmi açıklama
Apple arama motoru Google’ı zorda bırakabilir!Apple arama motoru Google’ı zorda bırakabilir!

PAYLAŞ