Surgeon Simulator 2 çıkış tarihi açıklandı! - Haberler - indir.com

Surgeon Simulator 2 çıkış tarihi açıklandı!

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 46 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-07-20 22:01:02
Editör : Görkem Günay
Kategori : Oyun

Epic Games Store üzerinden PC çıkışını gerçekleştirecek olan ameliyat simülasyon oyunu Surgeon Simulator 2 çıkış tarihi açıklandı!

Ameliyat simülasyonu türünde bir oyun olan Surgeon Simulator serisinin büyük bir heyecan ile beklenen yeni oyunu Surgeon Simulator 2'nin çıkış tarihi, yeni paylaşılan fragman ile belli oldu.

Sony ve Epic Games'ten 250 milyon dolarlık antlaşmaSony ve Epic Games'ten 250 milyon dolarlık antlaşma

Surgeon Simulator 2 çıkış tarihi açıklandı!

Bilindiği üzere günümüzde tırcılıktan balıkçılığa, inşaattan havacılığa kadar uzanan birbirinden farklı konuda birçok simülasyon oyunu piyasada yerini almış durumda. Bu yapımlardan en dikkat çekici olanlar arasında yerini alanlardan birisi de ameliyat simülasyonu Surgeon Simulator olarak karşımıza çıkıyor. Oyun gerçek ameliyatların bir önizlemesini oluşturduğundan oldukça ilgi gördü ve beğeni kazandı.

İlk olarak 2013 yılında yayınlanan ilk oyun, başarı yakalayıp kendi kitlesini kazanınca devam oyunu kaçınılmaz oldu. Kendisine has bir hayran kitlesi olan oyunun devamı: Surgeon Simulator 2 çıkış tarihi ile karşımızda. Açıkçası Surgeon Simulator 2 zaten bekleniyordu. Fakat oyunun ne zaman yayınlanacağı hakkında fikrimiz yoktu. Surgeon Simulator 2 çıkış tarihi geliştirici stüdyo tarafından 27 Ağustos 2020 olarak belirtildi.

Oyun, Epic Games Store üzerinden PC çıkışını gerçekleştirecek. Dileyen kişiler 7-9 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek olan kapalı beta ile yeni modları erkenden deneme şansı bulabilecekler.

Oyunu şimdiden almak isteyen oyuncular 2, 39 TL satış fiyatı karşılığında satın alabilirler. Eğer biraz daha kapsamlı paket olan Deluxe paketi almak isterseniz 69 TL ödemeniz gerekecek.

Surgeon Simulator 2 Sistem Gereksinimleri

Önerilen

  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 770
  • Depolama alanı: 10 GB
  • RAM: 8 GB ve üzeri
  • İşlemci: Intel Core i5-4670 ve üzeri

Minimum

  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 550Ti
  • RAM: 6 GB RAM
  • Depolama: 10 GB
  • İşlemci: 3.3 GHz Intel i3-3225