Suicide Squad oyunu fragmanıyla karşımızda - Haberler - indir.com

Suicide Squad oyunu fragmanıyla karşımızda

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 16 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-08-24 20:30:02
Editör : Görkem Günay
Kategori : Oyun

DC FanDome etkinliğinde duyurulmasını dört gözle beklediğimiz Suicide Squad: Kill the Justice League oyunu karşımıza fragman ile çıktı. Suicide Squad ekibinin film uyarlamasının çok sevilmesinin ardından o aksiyonu yaşatacak bir oyun gerekiyordu. Dört yılın sonunda nihayet bu boşluk doldurulacak. 

Oyundan ilk fragman yayınlandı ve çıkış yılı hakkında bilgi verildi. Bununla birlikte hangi platformlarda oynanabilir olacağı da belli oldu.

Suicide Squad oyunu fragmanıyla karşımızda

Rocksteady Studios’un Batman: Arkham üçlemesinden sonra kötü karakterler için bir oynu gelecek olması aradaki bağlantının nasıl kurulacağını merak ettiriyor. Batman oyunlarının stüdyosu ile çalışılınca iki seri arasında göndermeler olacağı biliniyor. 

Suicide Squad: Kill the Justice League; PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X için 2022 yılında çıkış yapacak.

DC evreninin en tehlikeli karakterleri, Justice League ekibini ortadan kaldırman için toplanıyor. Kötü ekibin dört karakteri de farklı oyuncular tarafından kontrol edilebilecek, yani oyun co-op tarzında olacak.

Orijinal hikayede Arkham'dan sonra gelen Metropolis şehrini bu oyunda göreceğiz. Oyun içerisindeki karakterler farklı yeteneklere sahip olacak. Bu yetenekler oyuncular tarafından doğru kullanıldığı zaman oyunu kazanmak mümkün olacak. Batman: Arkham serisinin dövüş mekaniklerinin üst seviye olması, yeni nesil bir oyun için bizleri daha da heyecanlandırıyor.
Suicide Squad


PAYLAŞ