Steam Haber Servisi test ediliyor - Haberler - indir.com

Steam Haber Servisi test ediliyor

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 33 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-09-23 15:40:02
Editör : Görkem Günay
Kategori : Uygulama

Sunduğu oyunlar ile oyuncu kişileri mutlu eden ve oyunları birçok kesime hitap eden oyun platformu Steam yepyeni bir işe girişiyor: Oyun HaberleriSteam Haber Servisi olarak adlandırılan bu yeni servis Steam’den oyun oynamak veya oyun satın almak dışında oyun haberlerini de okumanıza olanak sunuyor.

Steam Haber Servisi şu anda test ediliyor

Steam, Haber Servisi özelliğine büyük bir güncelleme getirdi. Özel olarak hazırlanan haber listesini oyunseverler ile buluşturmanın planlarını yapan Steam, özellik hakkında yayınladığı yazısında servis hakkında detaylara değindi. Bu yazıda ortaya çıktığı kadarıyla, kullanıcıların karşısına çıkacak olan oyun haberleri öyle alelade olmayacak. Zira hem ilk kaynaklardan haberler yer alacak hem de kullanıcıların karşısına en iyi sitelerdeki haberler çıkacak.

Twitter ön izleme fotoğrafları ırkçılık ve ayrımcılık içeriyor mu?Twitter ön izleme fotoğrafları ırkçılık ve ayrımcılık içeriyor mu?

Söz konusu servis 7 farklı dilde hizmet verecek ve ücretsiz olarak kullanıcıların karşısına çıkacak. Haberlerin ve kaynakların listesi özelleştirilebilir(feedly gibi). Makaleler ve görsellerin yanı sıra kullanıcılar, videoları ve diğer medyaları direkt olarak Steam’in merkezinde görüntüleyebilecek. Bu servisin en güzel yanı kişiselleştirilebilir bir deneyim sunmasında yatıyor.

Steam ise servisini şu şekilde özetliyor:

Steam Haber Merkezi şu ana kadar sadece oynadığınız, takip ettiğiniz veya istek listenize eklediğiniz oyunların geliştiricilerden gelen güncellemeleri ve duyuruları görebildiğiniz bir yerdi. Bu güncellemeyle birlikte artık aralarından seçebileceğiniz çok daha geniş bir haber kaynağı havuzunuz olacak. Size özel Haber Merkezi’ne istediğiniz sayıda ilave kaynağı ekleyebilirsiniz. Ve hepsi ücretsiz.
İlgili uygulamalar

PAYLAŞ