Son zamanlardaki en iyi indir oyunları

Tahmini Okuma Süresi : 3 ' 40 ''   Yayınlanma Zamanı : 2018-06-18 17:15:00
Editör : Duygu Darılmaz
Kategori : Liste

Bir şirkete bağlı olmadan ve herhangi bir yerden maddi destek almadan geliştirilen bağımsız oyunlar, son birkaç yıldır hem video oyunlarında hem de mobil oyunlarda kendisini daha fazla göstermeye başladı. Son zamanlarda mobilde oyun severlerin ilgisini çeken Indie oyunlardan 10'u şöyle;

1-      Bridge Constructor Portal

Bulmaca oyunu severlerin ilgisini çekecek yapımlardan biri olan Bridge Constructor Portal, köprü yapma oyunları denildiğinde akla ilk gelecek yapımlardan biri. Bölümler ilerledikçe daha da zor bir hal alan  oyunda, araçları köprü kurarak karşıdan karşıya geçirmeniz gerekiyor.

Android için  Bridge Constructor Portal indir

iOS için  Bridge Constructor Portal indir

2-      Fern Flower

Fern Flower oyununda, yılda bir kez açan çiçeği dağlara çıkarak, macera dolu bir arayışın içine atılıp bulmanız gerekiyor. Bunun için, tırmanabileceğiniz en yüksek yere tırmanmanız, çiçeği bulmanızı kolaylaştırır.

Android için Fern Flower indir

3-      Kami 2

Mantık ve problem çözme oyunu arayanlar için ideal olan Kami 2, 100'den fazla bulmaca içeriyor.

4-      Old Man's Journey

Başka bir bulmaca oyunu olan Old Man's Journey'de, yaşlı bir adamın hatırlayamadığı hayatını çözmeniz gerekiyor. Yaşlı adam, bu yolda size aklında kalan hatıralarla yardımcı oluyor.

5-      Radium 2

Ra2'nin devam oyunu olan Radium 2, fizik tabanlı hem bir beceri hem de bulmaca oyunu. Renkli bir arayüze sahip olan oyun, zoru sevenler için geliştirilmiş. Oyunda tam 130 seviye bulunuyor ve her bulmaca oyununda olduğu gibi, siz ilerledikçe bölümlerde zorlaşıyor.

Android için Radium 2 indir

6-      The House of Da Vinci

Da Vinci kelimesi, filminin etkisiyle akla genelde bulmacayı getirir ve The House of Da Vinci oyunu da bulmacalarla dolu bir oyun. Oyunda Da Vinci evine giriyorsunuz ve mekanik bulmacaları çözmeye çalışıyorsunuz.

Android için The House of Da Vinci indir

iOS için The House of Da Vinci indir

7-      The Office Quest

The Office Quest, içerisinde hem eğlence hem de macera barındıran bir bulmaca oyunu. Ofisten kurtulamaya çalışan kahraman, oyunda diyalog kurarak ipuçları toplayabiliyor ve işine yarayan araçları kullanabiliyor.

Android için The Office Quest indir

iOS için The Office Quest indir

8-      Unbalance

Yerli bir oyun olan Unbalance, birbirinden farklı bulmacalarla oyuncularını zorlayacak türden bir yapım.

Android için Unbalance indir

iOS için Unbalance indir

9-      No More Buttons

Farklı bir tasarıma sahip olan No More Buttons, oyuncularına sunduğu kutucuğu, bitiş noktasına kadar götürmelerini istiyor. Kutuları, istediğiniz yönde çevirerek, çıkış noktasına varmaya çalışıyorsunuz.

Android için No More Buttons indir

iOS için No More Buttons indir

10-  Jodeo

Oyuncuların dikkatini çeken bir diğer yerli yapım Jodeo. iOS platformları için geliştirilmiş olan Jodeo, oyuncuları zorlayacak bir başka bulmaca oyunu.

Android için Jodeo indir

iOS için Jodeo indir