Snapchat'te fotoğrafa iki filtre nasıl uygulanır? - Haberler - indir.com

Snapchat'te fotoğrafa iki filtre nasıl uygulanır?

Tahmini Okuma Süresi : 2 ' 0 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-02-06 20:30:00
Editör : Hakan Göçmez
Kategori : Sosyal Medya

Fotoğraf çekilmesini sağlayan ve bu özellikleriyle popüler durumda olan Snapchat'te bir fotoğrafa iki farklı filtre uygulanabilir. Peki, Snapchat'te fotoğrafa 2 filtre nasıl uygulanır? 

Snapchat'te cinsel görüntülerini paylaşarak aylık 27 bin TL kazanıyor

Snapchat'teki ilk Türk Markası MaviSnapchat'teki ilk Türk Markası Mavi

Kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına yönelik farklı filtreler ve özellikleri ile dikkat çeken Snapchat, hava durumundan yer bildirimine kadar çok farklı seçeneklere sahip durumda. Bu açıdan kullanıcıların tek bir fotoğraf üzerinde iki farklı filtre kullanabilmesi ve fotoğrafını daha da zengin hale getirebilmesi mümkün. Bu tip ihtiyaçlarınızda aşağıda yer alan adımları izlemeniz ve filtreler arasından seçim yaparak telefonunuzda Snapchat filtrelerini kullanabilmeniz mümkün.

Snapchat’te bir fotoğrafa iki filtre uygulama işlemleri

Bir fotoğrafa 2 filtre eklemek istiyorsanız bu konuda dikkat etmeniz gereken en önemli detay ilgili özelliğin sadece arka kamera ile çekilen fotoğraflarda desteklendiği. Bu nedenle uygulamada 2 filtre uygulamak istediğiniz durumlarda fotoğrafları arka kameranız ile çekmeniz zorunlu.

Uygulamada 2 filtreyi kullanmak için öncelikli olarak bir fotoğraf çekip daha sonrasında ise filtre ekrana geçiş yapın ve uygulamak istediğiniz filtre seçimini gerçekleştirin.

İlk fitreyi seçtikten sonra bir parmağınızı ekrana yerleştirin ve bir sonraki filtreye geçiş yapabilmek adına ikinci parmağınızı kullanın. Bu seçimler ile birlikte ilk seçtiğiniz filtre fotoğraf üzerinde kalacağı gibi diğer parmağınız ile ikinci fitreyi seçerek fotoğrafınıza taşımanız mümkün olacaktır. 2 filtreyi seçtikten sonra istediğiniz şekilde işlem yaparak filtreleri fotoğrafınız üzerinde düzenleyebilirsiniz.

Snapkeep ile Snapchat Fotoğraf ve Videolarını Kaydedin


İlgili uygulamalar
Snapchat'te arkadaş listesinin tamamını nasıl görüntülenir?Snapchat'te arkadaş listesinin tamamını nasıl görüntülenir?

PAYLAŞ