Snapchat, yeni güncellemesi ile kendi AR yüz filtrenizi oluşturmanıza olanak verecek - Haberler - indir.com

Snapchat, yeni güncellemesi ile kendi AR yüz filtrenizi oluşturmanıza olanak verecek

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 10 ''   Yayınlanma Zamanı : 2018-04-18 13:35:00
Editör : Esat Karaman
Kategori : Donanım

Son dönemin en çok tercih edilen sosyal içerik platformu olan Snapchat kullanıcılarına kendi yüz filtrelerini oluşturabilmesi için yeni bir uygulama geliştirdi.  Uygulama üzerinden yüz efektini emoji'leri efektleri ayarlayabiliyorsunuz ve daha sonra paylaşıyorsunuz. Yeni şablonlara ek olarak, içerik oluşturucuların GIF çıkartması kullanılmasına da imkan sağlamış oldu.

Bu uygulamayı kullanıma sunan şirket mart ayında ırkçı bir çıkartmadan dolayı erişime engellenen GIPY desteğini de kullanılmaya başlamış oldu. Lens Studioda ilk zamanlarda 30.000'den fazla lens tasarlandı ve paylaşıldı. Lens Studio sayesinde kolay bir şekilde AR Yüz filtresini oluşturabilirsiniz.Ayrıca oluşturduğunuz lens tasarımını Snapcode'de paylaşılmasına da olanak sağlıyor.

Bu sayede lensinizi başka yapımcılarlada paylaşabiliyorsunuz. Yapmanız gereken ise öncelikle bir Snapchat hesabı açınız daha sonra ise Buraya girerek yukarıda bulunan Download ikonuna basınız. Sonra ise hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir kullanıcı oluştururken girdiğiniz bilgiler ile devam ediniz. Sonra uygulama yüklenmesi tamamlanınca artık istediğiniz AR Efektini oluşturabilirsiniz. Uygulama boyutu bilgisayarlara göre değişmektedir. Uygullamayı SSD Solid disklerde kullanırsanız daha iyi bir performans elde edebilirsiniz.

PAYLAŞ