Samsung’dan aynı anda üç cihazı şarj eden ürün: Wireless Charger Trio - Haberler - indir.com

Samsung’dan aynı anda üç cihazı şarj eden ürün: Wireless Charger Trio

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 25 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-09-03 19:00:02
Editör : Özlem Özbek
Kategori : Teknoloji

Her geçen gün daha da popüler olan kablosuz şarj cihazları, daha gelişmiş teknolojiler sayesinde hem daha hızlı şarj doldurma özelliğine sahip hem de aynı andan birden çok cihazı şarj ederek kolaylık sağlıyor.kablosuz şarj teknolojilerinin önemini fark eden Samsung, şu an aynı anda iki cihazı şarj etme özelliğine sahip Wireless Charger Duo'yu satışa sunmuştu. Şimdi bundan bir adım ilerisine giderek, aynı anda üç cihazı şarj edebilen Wireless Charger Trio piyasaya geliyor.

Wireless Charger Trio, aynı anda üç cihazı şarj ediyor

Samsung'tan amiral gemileri için müjdeli haberSamsung'tan amiral gemileri için müjdeli haber

Güney Koreli teknoloji devi kullanıcılarının daha da rahat olması için aynı anda üç farklı teknolojik ürünü şarj edebilen kablosuz şarj cihazı Samsung Wireless Charger Trio’yu Life Unstoppable isimli sanal etkinlikte tanıttı. Yeni kablosuz şarj cihazının tüm özellikleri açıklanmasa da, aynı anda Galaxy Note 20 Ultra‘yı, Galaxy Watch 3‘ü ve Galaxy Buda Live‘i şarj edebiliyor. Ürünün şu an için aynı anda kaç telefon çalıştıracağı ise bilinmiyor. Yalnızca bir telefonun yanında iki aksesuar mı yoksa aynı anda üç telefonu birden şarj edip edemeyeceği merak konusu.

Qi standardını kullanan ürün, 99 euroluk satış etiketi ile piyasaya sunulacak. Ürünün Türkiye fiyatı henüz açıklanmadı, fakat günümüz kuruyla vergiler olmadan 866 liralık fiyata sahip olacağını söylemek mümkündür. Wireless Charger Trio ile beraber kullanıcılar aynı anda birden fazla cihazı şarj ederek hem zamandan tasarruf edebilir hem de cihazlarını anında şarj etmenin keyfini çıkarabilirler. 


Önce Huawei şimdi de Oppo, Samsung'u tahtından indirdi!Önce Huawei şimdi de Oppo, Samsung'u tahtından indirdi!
Katlanabilir ekranlı Samsung Galaxy Z Fold2'nin Türkiye fiyatı açıklandıKatlanabilir ekranlı Samsung Galaxy Z Fold2'nin Türkiye fiyatı açıklandı
Xiaomi Mi Band 5 rakibi Samsung Galaxy Fit 2 tanıtıldıXiaomi Mi Band 5 rakibi Samsung Galaxy Fit 2 tanıtıldı

PAYLAŞ