Samsung, Twitter'da iPhone üzerinden paylaşım yaptı - Haberler - indir.com

Samsung, Twitter'da iPhone üzerinden paylaşım yaptı

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 11 ''   Yayınlanma Zamanı : 2018-12-05 11:45:00
Editör : Ahmet Haşim Erdoğan
Kategori : Teknoloji

Nijerya'da yaşanan bir olaydan hemen sonra Samsung Türkiye'de buna benzer bir hata yaptı. Samsung şirketi Twitter'da iPhone üzerinden paylaşım yaptı!

Samsung, Twitter'da iPhone üzerinden paylaşım yaptı

Geçtiğimiz günlerde Samsung şirketi Nijerya'da resmi Twitter hesabı üzerinden bir paylaşım yaptı. Paylaşımlarda bir sıkıntı yoktu fakat paylaşım yaptığı cihaz insanların dikkatini çekti. Çünkü paylaşımı iPhone üzerinden yapmıştı. Sosyal medyada alay konusu olan bu hatayı bugün Samsung Türkiye'de yaptı. @SamsungMobileNG hesabından gönderilen bu mesaj ile ilgili tüm bilgileri hemen alttaki resimden görebilirsiniz.

Samsung Galaxy S9 için ikinci Android Pie yayınlandıSamsung Galaxy S9 için ikinci Android Pie yayınlandı

Samsung, QLED TV'nin tanıtımını paylaştığı tweetinde, bu olay duyulur duyulmaz hemen sildi. Fakat bunu gören kullanıcılar ekran görüntüsü almayı başarmıştı. Hemde az sayıda kullanıcı değil. Sosyal medyada alay konusu olan Samsung şirketi de kısa süre öncesinde yapılan bir hataya benzer hata yapması biraz komik bir durum. Nijerya'dan sonra Türkiye'de de bu şekilde paylaşım yapılması, paylaşım yapan kişilerin Apple cihazlarına sahip olduğunu anlıyoruz. Fakat paylaşım yaparken buna dikkat etmezlerse ilerleyen zamanlarda da oldukça alay konusu olacaklardır. 

 


Samsung One UI Beta 2 YayınlandıSamsung One UI Beta 2 Yayınlandı
Samsung'dan Yeni Bir Katlanabilir Sızıntısı GeldiSamsung'dan Yeni Bir Katlanabilir Sızıntısı Geldi
Samsung, iPhone üzerinden kendi reklamını yaptıSamsung, iPhone üzerinden kendi reklamını yaptı

PAYLAŞ