Samsung Galaxy S serisine S Pen geliyor - Haberler - indir.com

Samsung Galaxy S serisine S Pen geliyor

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 9 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-10-06 19:30:02
Editör : Özlem Özbek
Kategori : Akıllı Telefonlar

Kore basınında yer verilen haberlere göre Güney Koreli şirket Samsung, Galaxy S serisi telefonlarını ekran kalemiyle donatmayı planlıyor. S Pen'li ilk model gelecek yıl çıkış yapacak Galaxy S21 Ultra olabilir. Teknoloji dünyasının başarılı isimlerinden Samsung'un Galaxy S serisi telefonlarını ilk kez S Pen kalemle donatmaya hazırlandığı bildiriliyor. Şirket bu planını önümüzdeki yıl piyasaya sürülecek Galaxy S21 Ultra ile devreye sokacak. Şöyle ki bilindiği üzere S Pen şimdiye kadar sadece Galaxy Note serisi cihazlarla sunuluyordu. Bu yaz, Samsung'un ürün hattında büyük değişiklikler göreceğiz. Şirketin bu yönde ciddi kararlar aldığına dair bilgiler var.

Galaxy Z serisine odaklanılacak

Teknolojik dünyasının başarılı isimlerinden Samsung'un strateji değiştirdiği ve katlanabilir ekranlı akıllı cep telefonlara odaklanmak üzere çalışmalar yapacağı belirtildi. Bu da gerçek amiral gemilerinin artık Galaxy Z serisi altında piyasaya sürüleceği anlamına geliyor. Galaxy S ve Galaxy Note akıllı telefonlar nispeten daha zayıf olacak. Buna karşın şirket ekran kalemine sahip Galaxy 21'in alıcıların daha fazla ilgisini çekeceğini düşünüyor. Bakalım bu strateji değişikliği Samsung'un beklediği gibi sonuçlanacak mı?

Yeni Nesil Samsung Galaxy S Serileri İddialı OlacakYeni Nesil Samsung Galaxy S Serileri İddialı OlacakSamsung Galaxy S serisi için bir sensörden vazgeçtiSamsung Galaxy S serisi için bir sensörden vazgeçti

PAYLAŞ