Samsung Galaxy Note 8 Ön Paneli Gözüktü - Haberler - indir.com

Samsung Galaxy Note 8 Ön Paneli Gözüktü

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 33 ''   Yayınlanma Zamanı : 2017-05-29 08:30:00
Editör : Onur Köse
Kategori : Akıllı Telefonlar

Güney Koreli akıllı telefon üreticisi Samsung, geçtiğimiz aylarda yeni amiral gemisi serisi olan Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modellerini tanıtmış ve satışa sunmuştu. Bu seri sonrasında ise şirket tüm yoğunluğunu Eylül ayında gelmesi beklenen Galaxy Note 8'e çevirmiş durumda. Ağustos yada Eylül ayı içerisinde gerçekleşmesi beklenen bir basın etkinliği ile tanıtılması beklenen Galaxy Note 8 modeli hakkında sızıntılar gelmeye devam ediyor. Şimdide cihazın ön paneli gözüktü. Tasarım anlayışı Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modeli ile değişen S serisi sonrasında Note 8 ile de çerçevelerin oldukça inceldiğini ifade edebiliriz.

6.3 inç büyüklüğe sahip dev bir ekran boyutuna sahip olarak gelmesi beklenen modelde 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolamanın olması bekleniyor. Gövde olarak suya ve toza karşı dayanıklı bir sertifika ile gelmesi beklenen modelin arka yüzeyinde 16 megapiksel değerinde çift bir kamera bulunacak. Ön tarafa baktığımızda ise 13 megapiksel bir kameranın kullanılacağı ifade ediliyor. Geliştirilmiş çift arka kamerası ile düşük ışık koşullarında bile oldukça kaliteli kareler çekebileceği söyleniyor.

Samsung Galaxy Note 7 modelinde yaşanan batarya sorunlarından sonra şirketin Galaxy Note 8 ile 4000 mAh büyüklüğünde bir pilin bulunacağı düşünülüyor. Hızlı şarj desteği ile de gelecek olan modelde parmak izi tarayıcısı haricinde göz tarayıcısı da olacak. USB-C bağlantısına sahip olan modelin tasarım noktasında ise neredeyse çerçevesiz yapıda olduğu söyleniyor. Galaxy Note 8 hakkında söyleyebileceklerimiz şuan için bu kadar. Tanıtım tarihine kadar yaşanacak olan sızıntı bilgileri aktarmaya devam edeceğiz.

 

PAYLAŞ