Renk Eşleme Oyunu: Birzzle Fever (Video) - Haberler - indir.com

Renk Eşleme Oyunu: Birzzle Fever (Video)

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 41 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-01-30 00:00:00
Editör : Zafer YILMAZKARA
Kategori : Oyun

Halfbrick tarafından dinamik efektler kullanılarak geliştirilmiş ve Enfeel'in Birzzle Pandora adlı oyununun devamı olan Birzzle Fever, renk eşleştirmeye dayalı oldukça eğlenceli bir bulmaca ve beceri oyunudur.

Sevimli kuş karakterlerinin başrolde olduğu oyundaki amacınız; aynı renkteki üç veya daha fazla kuşu birbiri ile eşleştirerek size verilen süre içerisinde yok etmek olacak.

Birzzle Fever

Ekranın alt tarafında bulunan ve kombolar yaptıkça dolan çubuk ile çeşitli güçlendirmeler alabileceğiniz oyunda ayrıca yok olan kuşların yerine yenisi gelen oyunda en fazla parayı kazanmanız ve en yüksek puanı elde etmeniz yeterli olacak.

200'den fazla görevinde yer aldığı oyunda bu görevleri tamamlayarak farklı güçlendirmeler elde edebilir, size verilen süper kuş yardımcınızın seviyesini yükselterek çeşitli bonus özelliklerinden faydalanabilir, arkadaşlarınız ile mücadele ederek haftalık liderlik tablolarına isminizi yazdırabilirsiniz.

Son olarak arkadaşlarınız ile can değişimi yapmanıza da izin veren bu eğlenceli oyunu ücretsiz olarak iPhone ya da iPad cihazlarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilir, geliştirici tarafından yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.
Birzzle Fever Tanıtım Videosu


PAYLAŞ