Reflekse Dayalı Yerli Beceri Oyunu: Touch to 999 - Haberler - indir.com

Reflekse Dayalı Yerli Beceri Oyunu: Touch to 999

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 27 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-01-30 00:00:00
Editör : Zafer YILMAZKARA
Kategori : Akıllı Telefonlar

Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü öğrencisi Ali Özdin tarafından mobil platformlar için geliştirilmiş Touch to 999, hızlı düşünme kabiliyetiniz ile reflekslerinizi test edebileceğiniz sayı tabanlı keyifli bir beceri oyunudur.

Sade tasarlanmış arayüzü ve orta seviye grafikleri ile her seviye akıllı telefon ve tablet üzerinde akıcı bir şekilde oynayabileceğiniz oyunda, ekranda bulunan 5x5'lik tablo üzerindeki karmaşık rakamları kullanarak, sadece 1 saniyelik süre içerisinde yapacağınız dokunuşlarla 999 sayısına ulaşmaya çalışacaksınız.

Touch to 999

Zorluk seviyesinin yer almadığı ancak en iyi skor, mevcut skor ve hareket süresi gibi seçenekleri tek bir ekran üzerinde gösterebilen oyunda, elde ettiğiniz puanları Facebook ya da Twitter hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak Android, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayarak reflekslerinizi ve hızlı düşünme kabiliyetinizi hem geliştirmenizi hem de test edebilmenizi sağlayan Touch to 999'u, aşağıdaki bağlantılar üzerinden indirebilirsiniz.

PAYLAŞ