realme 7 Pro kamera konusunda iddialı - Haberler - indir.com

realme 7 Pro kamera konusunda iddialı

Tahmini Okuma Süresi : 2 ' 8 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-10-15 16:30:03
Editör : Görkem Günay
Kategori : Akıllı Telefonlar

Son dönemde piyasaya sürmüş olduğu bütçe dostu akıllı telefonlar ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran realme, yeni akıllı telefon modeli realme 7 Pro ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yeni realme 7 Pro’nun öne çıkan özellikleri ve çıkış tarihi haberimizde yer alıyor.

realme 7 Pro şarj teknolojisi ile ön planda

realme’nin Türkiye pazarında da yer alacak olan en yeni akıllı telefonu realme 7 Pro, 65w hızlı şarj teknolojisi ile akıllı telefon kullanımında sürekliliği bir sonraki seviyeye taşıyacak gibi görünüyor. Şirket yeni model duyurusu için ”Türkiye’nin en hızlı yüzde 100 şarja ulaşan akıllı telefonu” sloganını benimsemiş durumda.

Xiaomi Türkiye resmi internet satış sitesi açılıyorXiaomi Türkiye resmi internet satış sitesi açılıyor

realme 7 Pro kamera konusunda da iddialı

Markanın bu en yeni akıllı telefonuna dair resmen yayınlanan bir teknik detay henüz yer almıyor ancak çıkan ürün görsellerine yakından bakacak olursak, yeni realme 7 Pro’nun 64 Megapiksel çözünürlüğüne sahip bir kamera performansı sunacağı görülebiliyor. 4 arka kamera ile kullanıcısı ile buluşacak olan yeni realme modelinde geniş açılı fotoğrafları çok rahat bir şekilde çekebileceksiniz. realme 7 Pro’nun bu 4 lensli arka kamera dizilimine ek olarak bir de LED flaş eşlik ediyor.

Tasarımı ve renk seçenekleri modeli özel kılıyor

realme 7 Pro, ismindeki ”Pro” etiketine yaraşır bir tasarım ve ekran teknolojisi ile raflardaki yerini alacak gibi görünüyor. Zira sol üst tarafta, nokta şeklinde yer alan ön kamerası akıllı telefonun ekran/kasa oranında da iddialı olmasını sağlamış. Telefonun arka yüzüne döndüğümüz zaman ise önceki modellerden aşina olduğumuz parlak ve efektli arka yüzey tasarımı ile karşılaşıyoruz. Şu an için iki farklı mavi tonu ile karşımıza çıkan realme 7 Pro renk seçimi ile de başarılı bir iş çıkarmışa benziyor.

realme 7 Pro 20 Ekim’de geliyor

realme yeni akıllı telefonunun Türkiye lansmanı için tarihin belli olduğunu açıkladı. 20 Ekim 2020 tarihide tüm detaylarını öğrenebileceğimiz realme 7 Pro da günümüz pandemi koşullarında ön görüleceği gibi sanal bir etkinlikle realme Türkiye YouTube kanalında saat 14.00 itibarıyla tanıtılacak.PAYLAŞ