Razer Blade 15 İncelemesi - Haberler - indir.com

Razer Blade 15 İncelemesi

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 47 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-03-25 22:16:02
Editör : Onur Köse
Kategori : Donanım

CES 2019 etkinlik fuarı kapsamında birbirinden iddialı canavar oyuncu bilgisayarları görmeye devam ediyoruz. Şimdi ise oyuncu aksesuarlarında ön plana çıkan markalardan olan Razer’ın yepyeni oyuncu bilgisayar modeli Razer Blade 15 resmi olarak duyuruldu. CES 2019 kapsamında bilgisayar şovları devam ederken incelik ve tasarımı ile ön plana çıkan Asus VivoBook serisi ve Acer cephesinden hamleler gördük. Asus tarafında da iddialı oyuncu bilgisayarları yer alırken şimdi ise Razer’ın hamlesini görüyoruz. Dikkat çeken tasarımı ve iddialı donanım özellikleri ile gelen yeni Razer Blade 15 modeli kullanıcılara neler sunacak gelin detaylıca göz atalım.

Razer Blade 15 Hakkında Detaylar

Genel olarak oyuncu bilgisayarları büyük yapısı ve iri kasaları ile bilinirler. Ancak Razer’ın bu yeni modeli için neredeyse dünyanın en küçük oyuncu bilgisayarı diyebiliriz. Cihaza bakacak olursak 15.6 inçlik bir ekrana sahip olan Razer Blade 15 modeli işlemci gücü tarafında 8.nesil Intel Core i7-8750H işlemcisini kullanıyor. Modelin ekran çözünürlüğü tarafında iki farklı versiyonu bulunurken bunları Full HD veya 4K olarak görüyoruz. Model grafik gücü tarafında hanesinde Nvidia’nın yeni GTX 2060 serisi kart ile geliyor. Ancak isterseniz cihazın 8 GB Nvidia GTX 2070 veya 8 GB Nvidia GTX 2080 ekran kartı seçenekleri de bulunuyor.

Razer BlackWidow Lite Tanıtıldı!Razer BlackWidow Lite Tanıtıldı!

Razer, oyuncular için yeni ürünlerini duyurdu

Cihazın ayrıca 256 ve 512 GB SSD olmak üzere iki farklı modeli de bulunuyor. RAM tarafında ise 16 GB bir belleği modelde görüyoruz. Cihazın bağlantı noktalarında ise 3 adet USB 3.1 girişi, Thunderbolt, Mini Display Port ve HDMI girişlerini görüyoruz. Model 2299 dolar fiyat etiketinden satışa sunulacakken oyun tarafında ise üstün bir performans sergilemesi bekleniyor.


Razer Kraken Tournament Edition incelemesiRazer Kraken Tournament Edition incelemesi
Razer, Xbox One için klavye ve fare setini duyurdu!Razer, Xbox One için klavye ve fare setini duyurdu!
Yeni Razer Blade 15 fiyatı ve özellikleriYeni Razer Blade 15 fiyatı ve özellikleri

PAYLAŞ