Rayman Fiesta Run, Windows Phone için Yayınlandı - Haberler - indir.com

Rayman Fiesta Run, Windows Phone için Yayınlandı

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 29 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-01-30 00:00:00
Editör : Zafer YILMAZKARA
Kategori : Donanım

Geçtiğimiz yıl sonunda Android ve iOS platformları için yayınlanarak popüler bir oyuncu kitlesine ulaşmayı başaran platform koşu oyunu Rayman Fiesta Run, Windows Phone Mağazası'nda yerini alarak indirmeye sunuldu.

Oyun geliştiricisi Ubisoft tarafından piyasaya sürülen oyunda, bilgisayar oyunlarından tanıdığımız kahraman Rayman'ın maceralarına katılarak birbirinden zorlu görevleri yerine getirmeye ve bulmacaları çözmeye çalışacaksınız. App Store ve Google Play mağazalarında yayınlandıktan sonra oldukça yüksek bir indirilme rakamına ulaşmış olan oyun, koşu oyunları türüne farklı bir oyun deneyimi sunuyor.

Rayman Fiesta Run indir

Oyunda efsanevi kahraman Rayman, çözülecek olan bulmacaya ve ilerleyeceğiniz bölüm şartlarına göre koşabilir, yüksek yerlerden atlayabilir, duvarları tırmanabilir ve hatta düşmanları yumrukları ile saf dışı edebilir. Oyun içerisinde elde ettiğiniz puanları sosyal medyada arkadaşlarınız ile paylaşabilmenize de imkan tanıyan Rayman Fiesta Run'da 75 bölüm ve 4 farklı dünya temasını bulabileceğiniz gibi eğlenceli bir oyun deneyimi de yaşayabilirsiniz.

Eğer platform oyunlarını seviyorsanız mutlaka oynamanızı önerdiğimiz Rayman Fiesta Run oyununun 3.63 Usd'lik Android, 2.99 Usd'lik iOS ve tamamen ücretsiz olarak yayınlanan Windows Phone versiyonlarını sitemizden indirebileceğiniz gibi aynı zamanda oyun için yayınlanmış olan tanıtım videosunu da aşağıda izleyebilirsiniz.
Rayman Fiesta Run Tanıtım Videosu


PAYLAŞ