PureVPN artık Türkçe! - Haberler - indir.com

PureVPN artık Türkçe!

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 41 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-01-30 00:00:00
Editör : Zafer YILMAZKARA
Kategori : Uygulama

2006 yılından bu yana tüm kullanıcılar için kalite, özgürlük ve bağlanabilirlik temelli hizmetler sunan ve kısa sürede VPN endüstrisinin en büyük oyuncularından biri haline gelen PureVPN artık Türkçe.

6 kıtada 45 anahtar ülkede 300'den fazla sunucusuyla birçok ülkeye ait özel site ve hizmetlere sınırsız ve hızlı erişim imkanı veren PureVPN, şimdiye dek 1 milyondan fazla kullanıcıya engelli internet sitelerine erişim, internet sağlayıcı hız limitlemeleri, P2P dosya paylaşım engelleri, çevrimiçi oyun kısıtlamaları ve buna benzer birçok internet kullanım müdahalelerine karşı çözümler sundu.

PureVPN
Windows, Mac OS, Android, iOS gibi çoklu platformlarda eş zamanlı olarak 5 hesap girişini destekleyebilen PureVPN, herkese her an her yerde maksimum özgürlük garantisi veriyor.

PureVPN Türkiye'nin de içinde bulunduğu ve sürekli genişleyen sunucu ağı, sorunsuz ve kullanımı kolay yazılımları, çeşitli bilgi şifreleme araçları, kimlik denetleme protokolleri, 7/24 müşteri hizmetleri ve Türkiye'ye özel cazip ödeme seçenekleriyle birlikte kullanıcılarına hepsi bir arada çözümler sunuyor.

Yerli yabancı en sevilen sosyal medya, video izleme, oyun, müzik siteleri, CoIP servisleri ve P2P dosya paylaşım ortamlarına ulaşım, Türkiye'deki kullanıcılar için tüm dünyaya yayılmış 44000 IP adresi desteğiyle birlikte çok daha kolay ve zahmetsiz hale geliyor.

PureVPN hakkında daha fazla bilgi için www.purevpn.com/tr adresini ziyaret edebilir, aşağıdaki bağlantılar aracılığıyla da PureVPN yazılım ve uygulamasını indirebilirsiniz.

PAYLAŞ