PUBG geliştiricisinin yeni oyunundan fragman yayınlandı

PlayerUnknown's Battlegrounds geliştiricileri tarafından hazırlanan yeni Ascent: Infinite Realm için, oynanış videosu yayınlandı.
Tahmini Okuma Süresi : 1 dk 30 sn   Eklenme Zamanı : 2017-11-28 23:00:00
Editör : Duygu Darılmaz
Kategori : Oyun

Son zamanların en iyi yapımları arasında görülen PlayerUnknown's Battlegrounds, 2017 yılına damgasını vurdu. Oyun gündeme genellikle elde ettiği başarısı ve satış rakamlarıyla geldi. Geçtiğimiz günlerde, oyunun Steam üzerine 22 milyonu aşan satış rakamına ulaştığı bilgisi verildi. Şu an için kendisine rakip tanımayan PUBG, hala zirvedeki yerini korumaya devam ediyor. Video oyunları dünyasında sağlam bir yer edinmeyi başaran oyunun geliştiricileri, ortak yeni bir oyun çıkarmaya hazırlanıyorlar. Daha önce de gündeme gelen yeni yapım Ascent: Infinite Realm, oyun dünyasında oldukça merak ediliyor. PUBG'ın yakaladığı başarıdan sonra Ascent: Infinite Realm'dan beklentiler yüksek. Ascent: Infinite Realm için, kısa bir süre önce oynanış videosu yayınlandı.

Ascent: Infinite Realm, en merak edilen oyunlar arasında yerini almış bulunuyor. Oyunun bu kadar merak edilmesinin bir nedeni de, PUBG kadar başarılı olup olmayacağı. Geçtiğimiz günlerde Ascent: Infinite Realm'ın oynanış videosu, Busan, Güney Kore içerisinde gerçekleştirilen bir etkinlikte gösterildi. Bu oynanış videosuyla beraber oyuncuların kafasındaki soru işaretleri biraz daha giderilmiş oldu. Yayınlanan videoya gelen genel yorumlara bakılırsa da, Ascent: Infinite Realm beğenilmiş görünüyor. Ascent: Infinite Realm, tıpkı PUBG gibi çıkışını PC platformu için gerçekleştirecek. Çıkış tarihi net olarak verilmemiş olsa da, yapılan bir açıklamada oyunun beta sürecinin 2018 senesinin ilk çeyreğinde gerçekleştirileceği söylenmişti.

Yayınlanan oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz;Daha Fazla Göster