PSN kullanıcı adı değiştirecek olanlar yandı! - Haberler - indir.com

PSN kullanıcı adı değiştirecek olanlar yandı!

Tahmini Okuma Süresi : 2 ' 15 ''   Yayınlanma Zamanı : 2018-10-25 10:35:00
Editör : Emirkan Damar
Kategori : Oyun

PSN kullancıları,kullanıcı adı değişikliği işleminin maliyeti ağır olabilir. Oyun içi satın alımlarınız ve saatlerce uğraştığınız ve geliştirdiğiniz hesaplarınız kaybolabilir!

Bilindiği gibi PlayStation sistemi üzerinden bir kez alınan kullanıcı ismi bir daha değiştirilmiyor. Bu konuda sıkıntı yaşayan kullanıcılar için Sony açıklama yapmış ve PSN isim değiştirme özelliğini yakın zamanda aktif edeceğini duyurdu. Ancak ortaya çıkan son bilgilere göre bu işlemin maliyeti biraz tuzlu olabilir. Hem verdiğiniz maddiyat olarak hem de uğraştığınız maneviyatınız olarak.

PSN hesap ismi değiştirme özelliği yakında gelebilirPSN hesap ismi değiştirme özelliği yakında gelebilir

PSN'den Kullanıcılara Uyarı!

Beta sürecine giren PSN kullanıcı adı değiştirme özelliğinin beraberinde işlem öncesi kullanıcılara uzun bir metin sunuyor, işte o uyarı metni;

 • PS4, PS3, PS Vita ve diğer PlayStation sistemlerine yönelik tüm oyunlar ve uygulamalar Çevrimiçi Kimlik değişikliği özelliğini destekleyemez. 
 • Çevrimiçi Kimliğinizi değiştirirseniz: Oyunlarınız için satın aldığınız içeriklere (ücretli içerik dahil), eklentiler ve sanal para birimi gibi içeriğe erişiminizi kaybedebilirsiniz. 
 • Oyunda kaydedilen veriler, skor tablosu verileri ve kupalara doğru ilerleme dahil olmak üzere oyun içindeki ilerlemenizi kaybedebilirsiniz.
 • Oyunlarınızın ve uygulamalarınızın bazı bölümleri çevrimiçi ve çevrimdışı olarak düzgün çalışmayabilir.
 • Önceki Çevrimiçi Kimliğiniz (ler) iniz, bazı yerlerde siz ve diğer oyuncular tarafından görülebilir.
 • İlk değişiklik tüm kullanıcılar için ücretsizdir.İkinci değişiklik 9,99 € / 9,99 € / £ 7,99 (PlayStation Plus aboneleri % 50 indirim) olarak ücretlendirilecektir .
 • Önceki Çevrimiçi Kimliğiniz, geçerli Hizmet Şartlarından herhangi birini ihlal ediyorsa, önceki Çevrimiçi Kimliğinize geri dönemezsiniz.
 • Önizleme döneminde bir önceki Çevrimiçi Kimliğinize bir defa geri dönebilirsiniz.
  Alt Hesaplar Çevrimiçi Kimliği Değiştir özelliğini kullanamaz.
 • Çevrimiçi Kimliğinizi değiştirdikten sonra, bazı servislerin ve uygulamaların yeni kimliği yansıtması birkaç saat sürebilir.

Genel olarak maddelere baktığımızda hesaplarda ciddi derecede maddi,manevi zarar görebileceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu konuda heyecanlanan kullanıcıların ikinci kez değişim öncesi düşünmeleri gerekecek. Tabii ki bu sorunlar şimdilik beta süreci içinde olduğundan dolayı kullanıcılara yönlendiriliyor olabilir.


Kasım ayında PSN üzerinden Amerika'da en çok satılanlar belli olduKasım ayında PSN üzerinden Amerika'da en çok satılanlar belli oldu
2016 Yılında PSN'de En Çok Satan Oyunlar Belli Oldu2016 Yılında PSN'de En Çok Satan Oyunlar Belli Oldu
PSN veritabanı çalınmış olabilirPSN veritabanı çalınmış olabilir

PAYLAŞ