Premium özellikleri sahip OnePlus kablosuz kulaklık Buds Z duyuruldu - Haberler - indir.com

Premium özellikleri sahip OnePlus kablosuz kulaklık Buds Z duyuruldu

Tahmini Okuma Süresi : 2 ' 22 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-10-15 14:30:00
Editör : Özlem Özbek
Kategori : Donanım

Teknoloji dünyasının başarılı ismi OnePlus, yeni kablosuz kulaklığı Buds Z'nin duyurusunu gerçekleştirdi. Uygun fiyatlı olmasına rağmen premium özelliklerle sahip olan bu kablosuz kulaklıklar, kullanım süresi ve Dolby Atmos seçeneği ile tüketicileri etkilemeyi başaracak gibi gözüküyor. OnePlus, dün düzenlenen bir etkinlik ile beraber yeni akıllı cep telefonu 8T'nin duyurusunu yaptı. Ancak şirketin tek duyurduğu ürün bu akıllı cep telefon olmadı. Oldukça etkileyici özelliklere sahip olan bu uygun fiyatlı kablosuz kulaklık Buds Z'yi de tüketicilerle buluşturan şirket, her iki ürünüyle tüketicilerin beğenisini kazanmayı başarıyor. 

OnePlus Buds Z adlı ürünün en etkileyici özelliği, uygun fiyatlı olmasına rağmen premium özelliklere sahip olmasıdır. Örnek vermek gerekirse, Dolby Atmos desteği ile beraber geliyor. Kullanıcılar, bu özellik sayesinde özellikle de film seyrederken de kaliteli bir ses deneyimi yaşayabilecekler. Buds Z'nin bu desteğini biraz daha detaylandırmak gerekirse filmlerdeki sesler, gerçek hayatta çevremizde hissediyormuşuz gibi bir deneyim yaşatacak.

OnePlus orta segment uygun fiyatlı bir akıllı telefon üzerinde çalışıyorOnePlus orta segment uygun fiyatlı bir akıllı telefon üzerinde çalışıyor

OnePlus Buds Z iddialı özelliklere sahip

OnePlus tarafından üretilen bu yeni kulaklılar, sadece 4,7 gram ağırlığına sahiptir. Bu da büyük gibi görünen bu kulaklıkların, oldukça hafif yapısının olduğu görülüyor. 10 milimetrelik dinamik sürücülere sahip olan bu kablosuz kulaklık, güçlendirilmiş bass desteği ile de müzik kalitesini artıracak gibi görünüyor. Bunun yanı sıra aynı zamanda, su geçirmezlik sertifikası ile de dikkat çekmeyi başarıyor. OnePlus Z'nin batarya kapasitesi de son derece etkileyici olarak değerlendirildi. Konu hakkında yapılan açıklamalara göre söz konusu bu kablosuz kulaklıklar, şarj standı ile beraber 20 saate kadar kullanım sunuyor. OnePlus'ın hızlı şarj desteğine de sahip olunan bu kablosuz kulaklıklar, sadece 10 dakika şarj ile 3 saate kadar kullanım imkanı sağlıyor.

Tüm bu özelliklere sahip olan bu kablosuz kulaklığın rakiplerinden daha uygun fiyatlı oluşu ise Buds Z'yi, tercih nedeni haline geliyor. OnePlus ekibi tarafından yapılan açıklamalara göre Buds Z, 2 Kasım itibarıyla satın alınabilecek. Beyaz renkli bu kablosuz kulaklığın fiyatı ise sadece 45,99 dolar (yaklaşık 365 TL + vergiler) olarak belirlenmiş durumda. Bazı tüketicilerse, sınırlı sayıda üretilebilecek Buds Z Steven Harrington Edition'a da sahip olabilecekler. Bu özel sürüm kablosuz kulaklığın fiyatı ise 59,99 dolar (yaklaşık 475 TL + vergiler) olarak açıklandı.


OnePlus Always On Display özelliği geliyorOnePlus Always On Display özelliği geliyor
OnePlus Mesajlar, Play Store’a geliyor!OnePlus Mesajlar, Play Store’a geliyor!
OnePlus 8T ve OnePlus Buds Z'nin basın görselleri sızdırıldıOnePlus 8T ve OnePlus Buds Z'nin basın görselleri sızdırıldı

PAYLAŞ