Popüler RSS Servisi Feedly'e URL Kısaltma Özelliği Geldi - Haberler - indir.com

Popüler RSS Servisi Feedly'e URL Kısaltma Özelliği Geldi

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 16 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-01-30 00:00:00
Editör : Zafer YILMAZKARA
Kategori : Donanım

Google Reader'ın kapanmasından sonra internet kullanıcıları arasında oldukça popüler hale gelen RSS platformlarından Feedly, 8 haftalık bir çalışma sonucunda geliştirdiği URL kısaltma özelliğini kullanıma sundu.

Hem mobil cihazlarda hem de masaüstü bilgisayarlarda kullanıcıların istedikleri web sitesinden RSS haber ve içerik kaynaklarını kolay ve hızlı bir şekilde takip edebilmelerine olanak sağlayan servisin, kendi ayarları içerisinden aktif edilebildiği bu yeni özellik ile kullanıcıların beğendikleri ya da takip etmek istedikleri içerikleri fazla karakter karmaşası yaşamadan paylaşma imkanını sunmuş oldu. 

Kısaltılan web bağlantılarına otomatik bir şekilde Facebook, Twitter ve Google+ için başlık, özet, kaynak ve görsel bilgilerinin de eklenmesini sağlayan bu yeni özellik, kısaltılmak istenen bağlantıları 'feedly.com/e' şeklinde oluşturuyor.

Feedly'nin bu yeni özelliğiyle ilgili hazırladığı sayfaya buradan erişebileceğiniz gibi Android ve iOS cihazlar için geliştirilmiş olan ücretsiz uygulamalarını da sitemizden indirebilirsiniz.

PAYLAŞ